All in one PC Dell Inspiron 5400/i5-1135G7/8GB/512GB SSD

Zboží je vyprodáno

All in one PC Dell Inspiron 5400/i5-1135G7/8GB/512GB SSD

Kód výrobku: A5400N2502S
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
PC

 

All-in-One počítač

Dell Inspiron 5400

 

Jedinečný počítat od předního amerického výrobce Dell spojuje v jednom těle displej i všechny komponenty klasických strojů. Vzniká tak jedinečné zařízení, které pomáhá šetřit místo, skvěle vypadá na pracovním stole, a navíc nic neztrácí na výkonu.

 

 

 

 

Atraktivní design

Nový Inspiron vyniká už na první pohled krásným elegantním designem, který se stane ozdobou vašeho pracovního místa. S útlou konstrukcí a bezrámečkovým displejem se na něj bude krásně koukat, přičemž vám navíc pomůže ušetřit drahocenné místo na stole.

 

 

 

Dokonalá výbava

I přes kompaktní rozměry najdete v počítači opravdu úctyhodnou výbavu. mezi jeho komponenty se skví například procesor Intel Core jedenácté generace nebo dedikovaná grafická karta od Nvidie. O zábavu i více než dostatečný výkon pro práci tak bude postaráno.

 

 

 

Mobile Connect

Integrovaný software Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefon s počítačem pomocí zabezpečeného připojení, takže nemusíte mít strach ze zneužití osobních dat. Navíc vám dovolí například přijímat a odpovídat na zprávy.

 

 

 

Unikátní webkamera

Velkou výhodou je i implementace zasouvatelné webkamery, která jediným stlačením vyjede z těla počítače a je připravena na internetové hovory nebo online konference. Zajistí vám tak maximální bezpečí bez nutnosti přelepovat ji černou páskou.

 

 

 

Možnosti připojení

Přídomek All-in-One, tedy v vše v jednom, není jen slovo do prázdná, protože na počítači najdete opravdu vše včetně například ultrarychlých portů USB 3, z nichž jeden je dokonce typu C, nové rychlejší a stabilnější bezdrátové internetové připojení Wi-Fi 6, a dokonce i Bluetooth ve verzi 5.1.

 

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě