Aligator RX460 eXtremo, černá ARX460BB

Zboží je vyprodáno

Aligator RX460 eXtremo, černá ARX460BB

Kód výrobku: ARX460BB
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Odolné mobily

Pohodlný, lehký a tenký

Nový outdoorový smartphone Aligator RX460 eXtremo je odolný vodotěsný a obrněný a i přes to má i s ochranným pogumováním tloušťku pouhých 14,5 mm, dobře padne do ruky a snadno jej tak udržíte i v rukavicích. S tímto telefonem se nemusíte bát používat jej v jakémkoli prostředí. Spolehnout se na něj můžete v prachu, dešti, zimě a nemusíte se o něj bát ani při pádu, a to díky certifikaci IP68.

 


 

Obrovská paměť

Obrovská paměť pro vaše data o velikosti 16 GB je dostatečně velké úložiště pro všechny vaše soubory. S takto velkou pamětí se nemusíte bát, že byste neměli na mobilu místu. Pokud se ovšem i tak bát budete, není nic jednoduššího, než paměť rozšířit pomocí paměťové katy microSD o kapacitě až 64 GB.

 


 

Nadpozemský výkon

Výkonný čtyřjádrový procesor MTK 6580 Quad core s 3D akcelerátorem a 1GB RAM paměti zajišťuje skvělý výkon pro všechny současné a budoucí aplikace a bez zaváhání splní všechny vaše požadavky.

 


 

Luxusní display

Dotykový 4,5" qHD (540×960 px) displej se pyšní technologií IPS, která zajistí dokonalou ostrost a bezchybnou prezentaci barev ze všech úhlů.

Díky zadní kameře s rozlišením 8 Mpx s automatickým ostřením a interpolacímůžete pořizovat nádherné snímky, stejně jako profesionální fotografové. Přední kamera s rozlišením 5 Mpx je vhodná pro videokonference stejně jako pro pořizování dokonalých selfie fotografií.

 


 

Skvělý operační systém a dokonalá konektivita

Softwarových jádrem smartphonu Aligator RX460 eXtremo je nejnovější operační systém Android™ 7. S tímto systémem zvládnete vše, co si budete přát.

Telefon podporuje technologii dual SIM, díky které můžete mít v telefonu firemní i soukromou SIM kartu a nemusíte s sebou nosit více telefonů nebo karty složitě vyměňovat.

Dalšími podporovanými technologiemi jsou Wi-Fi, Bluetootha GPS. S těmito technologiemi se bez problémů připojíte k téměř jakémukoli jinému zařízení nebo k webové síti.