Aligator RX450 eXtremo, černo-žlutý

Zboží je vyprodáno

Aligator RX450 eXtremo, černo-žlutý

Kód výrobku: ARX450BY
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Odolné mobily

Kvalitní a odolný smartphone

Odolnost proti prachu. Voděodolnost. Pogumované tělo. To vše a ještě mnohem více je mobilní telefon Aligator RX450 eXtremo. Jakmile ho poznáte, už nebudete chtít jiný. Je to jednoduše dokonalé zařízení pro použití v terénu.

Displej a vysoký výkon

4,5“ IPS displej smatrphonu Aligator RX450 eXtremo je multidotykový a má dokonalé qHD rozlišení 540×960 px.

Smartphone Aligator RX450 eXtremo pracuje díky čtyřjádrovému procesoru MTK 6582. K zpracování vašich požadavků dopomůže velká operační paměť GB RAM. Interní úložiště pro vaše data je obrovských 8 GB ROM, které lze rozšířit paměťovou kartou do velikosti až 64 GB.

Konektivita, baterie a fotoaparát

Mobilní telefon Aligator RX450 eXtremo má díky funkci Dual SIM možnost být dostupný na dvou telefonních číslech zároveň, aniž byste museli používat dva telefony nebo karty zdlouhavě vyměňovat. K internetu se můžete připojit pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth. Nechybí ani podpora zjišťování polohy pomocí GPS. Data můžete pohodlně přenášet mezi počítačem a mobilem pomocí Micro USB.

Kapacita baterie je neuvěřitelných 2400 mAh.

Dokonalá kamera smartphonu Aligator RX450 eXtremo má rozlišení úžasných 8 Mpx. Díky ní nikdy nezapomenete na okamžiky strávené s rodinou nebo s přáteli.