Akční kamera SJCAM SJ5000 + hromada příslušenství, bílá

Zboží je vyprodáno

Akční kamera SJCAM SJ5000 + hromada příslušenství, bílá

Kód výrobku: SJ5000WHITE
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Outdoorové kamery

Dokonalá kamera

Hledáte outdoorovou kameru, která dokáže pořídit skvělé video a přitom je její cena přijatelná? Pak je outdoorová kamera SJCAM SJ5000 to pravé zařízení právě pro vás.

Úžasná výbava

Outdoorová kamera SJCAM SJ5000 je zařízení, které vám umožní snímat jakýkoli adrenalinový zážitek, který budete prožívat. Hodí se samozřejmě i pro běžné natáčení všedního života.

Uvnitř této kamery se skrývá výkonný procesor Novatek 96655, jenž pohání celé zařízení. Senzor Panasonic MN340 s rozlišením 12 Mpx je úžasný čip s jedinečnými vlastnostmi pro zachycení každého okamžiku. Má totiž zorný úhel 170° a světelnost F2,8. Senzor spolu s procesorem zvládnou zaznamenávat video o rozlišení úctyhodných 1080p při 30 fps, 720p při 30 fps nebo VGA při 60 fps. Video je ukládáno ve formátu mov.

Displej této kamery má 1,5"což je dostačující pro navolení potřebných parametrů a předběžné zhlédnutí vašich záběrů. Baterie o kapacitě 900 mAh udrží zařízení na živu až 80 minutpři natáčení FullHD. O uložení vašich dat se bude starat paměťová karta, kterou si do ní vložíte, a která může mít velikost až 32 GB.

Hromada příslušenství

Příslušenství k outdoorové kameře SJCAM SJ5000 zahrnuje například vodotěsné pouzdro, držák na kolo nebo třeba úchyt na helmu. Každé toto příslušenství lze jednoduše přichytit k předmětu, ke kterému je určeno. Kamera tak bude vždy připravena pro použití v jakékoli situaci.