AEG S52900CSW0

Zboží je vyprodáno

AEG S52900CSW0

Kód výrobku: S52900CSW0
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
ELEKTRO

Kombinovaná lednička AEG S52900CSW0 s celkovou kapacitou 269 l je vhodná do jakékoliv domácnosti. Nabízí dostatek prostoru, důmyslné provedení a práci v energetické třídě A++, která je vysoce úsporná a tak i šetrná k vašemu rodinnému rozpočtu a životnímu prostředí. Lednička vás zaujme již na první pohled. Moderní design zaoblených dveří oživí vaši kuchyni, bílou barvu pak jednoduše sladíte s ostatními spotřebiči.

Lednička nabízí dva oddělené prostory - chladicí a mrazicí. Chladničkaje umístěna nahoře. Kapacita 201 litrů vystačí i na týdenní zásoby pro celou rodinu. Pohodlné uložení vám umožní 3 skleněné police s bezpečnostní obrubou, držák na lahve a průhledné zásuvky na ovoce a zeleninu. Odkládací prostor dále rozšiřují police ve dveříchchladničky, které jsou vhodné zejména na vysoké nádoby, máslo, vajíčka apod. Mrazák poskytuje prostor o objemu 68 litrů a 2 zásuvky z průhledného plastu. Zásuvka MaxiBox je navržena tak, aby pojala i větší potraviny.

Prostor chladničky je vybaven osvětlením. Automatické odmrazování v celé lednici zamezuje tvorbě námrazy a šetří váš čas. Příjemně vás potěší také velmi tichý provoz, který dosahuje pouhých 38 dB. Otevírání dveří můžete díky zaměnitelným dveřním zámkům individuálně přizpůsobit vašim potřebám.

Hlavní výhody:

  • energetická třída A++
  • kapacita chladničky/mrazáku: 201 l/68 l
  • automatické odmrazování
  • hlučnost 38 dB
  • atraktivní design a bílá barva