AEG ÖKOMix L8FEC49SC VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Zboží je vyprodáno

AEG ÖKOMix L8FEC49SC VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Kód výrobku: L8FEC49SC_ZT11
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
ELEKTRO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má lehce odřenou rukojeť a rám okna.

Pračka AEG ÖKOMix L8FEC49SC

Přejete si svému oblečení poskytnou nejlepší možnou péči? Pokud ano, tak je pračka AEG ÖKOMix L8FEC49SCnejlepší volba. Kapacita bubnu činní 9 kg, takže si zvládne poradit i s prádlem početnější rodiny. Zamilujete si ji nejen pro velký výběr funkcí, ale také díky jejímu modernímu bílému designu.
Nový energeticky úsporný motor ÖKOInvertor vám nabízí nejvyšší účinnost a odolnost a zajišťuje jedinečný výkon bez ohledu na zvolený program.
Výrobce samozřejmě myslí i na bezpečnost.Proto je pračka vybavena protipěnovým systémem, dětskou pojistkou a senzorem AquaControl,který vás chrání proti přetečení.
Navíc spadá do energetické třídy A+++, takže je šetrná jak k přírodnímu prostředí, tak i k vaší peněžence.

 Fuzzy Logic

Technologie Fuzzy Logiczjišťuje pomocí senzorů, jak probíhá prací cyklus a podle toho nastaví jako délku, intenzitu máchání, spotřebu vody, energie, dokonce i pracího prostředku. Nemusíte se ani bát složitého ovládání, to je naopak velmi jednoduché.Stačí si navolit typ tkaniny a o vše ostatní se stará již pračka sama.
Reaguje na nečistoty ve vodě a také na množství prádla,které se nachází uvnitř. Podle těchto výsledků napustí pračka potřebnou hladinu vody a sama přidává, či ubírá počet máchání a nastavuje další procesy. Díky tomu je prádlo perfektně vypranéa spotřebavody, elektrické energie a pracích prostředků je na minimu.

 Rychlé praní

Také nemáte rádi, když musíte dlouho dobu čekat na to, až pračka konečně dopere a vy budete mocí jít pryč či dělat něco zajímavějšího? Proč byste se měli přizpůsobovat vy, když je to možnost, aby se přizpůsobil spotřebič. Program ÖkoPowerslibuje, že za necelou hodinu vypere vaše prádlo tak, že na něm nenaleznete jedinou skvrnu. Teplota je nastavena na 30°C,takže ho můžete používat skoro na všechny druhy textilií. Prací prostředek se aktivuje okamžitě po zapnutí a umožňuje perfektní vyprání prádlapři této teplotě, dokonce stejně tak dobře, jako při 60°C.

 Méně žehlení

Není nic otravnějšího než nudné a zdlouhavé žehlení.Také si kladete otázku, jak je možné, že pračka vždy všechno tolik pomačká? Od teď již nebudete muset. Technologie ProSteam se o to postará. Umožňuje totiž zakončit prací cyklus párou, která omezí zmačkání na minimum.
V případě, že chcete jen své oblečení osvěžit vůní, můžete také použít jen samotný program s párou. Nejen, že ušetříte spoustu energie,ale také především velké množství drahocenného času.

 Odložený start

Od teď už vás špinavé prádlo nebude nijak omezovat. Sami si nastavíte, kdy se má cyklus praní spustit. Jednoduše připravíte náplň, přidáte prací prostředek, nastavíte program a pračka se sama automatický spustí ve vámi zvoleném čase. Díky tomu si nebudete muset volný program plánovat podle toho, kolik špinavého prádla se vám kupí v koši.  Dovolte moderní technologii, aby vám usnadnila život a pomohla s domácími pracemi.