Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Acer Aspire E14 NX.G6CEC.002

Zboží je vyprodáno

Acer Aspire E14 NX.G6CEC.002

Kód výrobku: NXG6CEC002
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Levné notebooky

Stylový notebook Acer Aspire E14 NX.G6CEC.002 výborně doplňuje početnou rodinu zařízení Acer. Prvním dojem bývá tím nejdůležitějším, čehož si byli vědomi i inženýři při projektování designu. Ladné křivky spolu s elegantní texturou v celkovém pojetí působí velmi líbivým dojmem. Ostatní součásti se nenechají zahanbit a předvedou to nejlepší v nich. Špičkový hardware poskytuje maximální možnou efektivitu při práci v operačním systému Windows 10 Home.

Výkonnostní špička

V útrobách se ukrývá dvoujádrový procesor Intel Celeron N3050, jehož nejdůležitější části jsou dvě jádra pracující s frekvencí 1,6 GHz. Operační paměť, která je k dispozici pro urychlení výpočetu, má kapacitu 4 GB s možností rozšíření na 8 GB. Pro účely ukládání osobních dat slouží speciálně vyčleněná Flash paměť - s úložnou kapacitou 32 GB.

Kompaktní zobrazení

Prostředkem komunikace mezi uživatelem a počítačem se stává 14" velký displej s HD rozlišením. Správu nad zobrazováním v tomto případě zajišťuje integrovaná grafická karta Intel HD Graphics se sdíleným paměťovým prostorem.

Multimediální gigant

Posledním dílem skládanky, jež stojí za zmínku, se stala multimediální výbava společně s možností konektivity. Spoustu zábavy si užijete díky integrované webkameře s mikrofonem. Tato nenápadná společnice vám dovolí telefonovat s video přenosem s rodinou či přáteli, ať již budete kdekoliv na zeměkouli nebo také naopak vám značně usnadní práci při řešení podnikových záležitostí. I když notebook disponuje velmi kvalitní obrazem, lze označit přítomnost HDMIportu za užitečnou. Technologická vychytávka dokáže s pomocí jednoho kabelu přenášet obraz i zvuk ve vysoké kvalitě z jednoho zařízené (notebook) na druhé (televizor). Jako doplněk slouží VGAkonektor, jenž je i přes své stáří stále hojně využíván.

Konektivita

Prvním typem přenosu dat zcela jistě bude připojení ke globální síti Internet prostřednictvím LANkabelu s portem RJ-45 nebo skrze integrované rozhraní Wi-Fi. Sdílení dat v podobě souborů, videí či fotografií spadá pod Bluetoothnebo do správy USBportů, které tu najde v superrychlé verzi 3.0 s podporou 2.0.

 

Hlavní vlastnosti:

  • procesor Intel Celeron N3050 s frekvencí 1,6 GHz
  • 4 GB RAM s možností rozšíření na 8 GB
  • 32 GB rychlé Flash úložiště
  • operační systém Windows 10 Home