OKAY patří mezi TOP 350 evropských internetových prodejců

Díky úspěchům za poslední rok a půl se společnost OKAY dostala mezi 350 nejlepších internetových prodejců v Evropě. V prestižním žebříčku IREU TOP 500 britské instituce InternetRetailing se tak zařadila mezi absolutní evropskou špičku.

InternetRetailing po dobu 18 měsíců sledoval více než 11 000 internetových obchodů ve 32 evropských zemích. Odborníci analyzovali šest dílčích kategorií, na základě kterých rozhodli o celkovém umístění zkoumaných společností (dosah značky, mobilní prodej, merchandising, logistiku, zákazníky a strategii a inovace).

Ze statistik jednotlivých kategorií vyplývá, že společnost OKAY je po všech stranách vyvážená. Ani o jedné z kategorií zmíněných výše nelze říct, že by značně převyšovala ostatních 5. Po všech stranách si tak OKAY drží vysoký standard služeb, které zákazníkům poskytuje.

Současně s žebříčkem britská instituce zveřejnila i seznam TOP 500 největších evropských internetových prodejců. V tom OKAY figuruje rovněž mezi 350 největšími. Výzkum InternetRetailing se v celoevropském měřítku konal poprvé.  Instituce doposud sledovala výhradně britský trh. Rok 2016 je tak zlomový především z hlediska hodnocení firem napříč celou Evropou.

Zdroj: InternetRetailing

Líbí se vám tento článek?

Podobné články