Nintendo Nintendo Wii (Black) + Mario Kart + volant Wii Wheel  Nintendo Wii (Black) + Mario Kart + volant Wii Wheel 3890

Nintendo Wii (Black) + Mario Kart + volant Wii Wheel

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: NIWH032
Part.No.: 45496342920
Dalším představitelem moderních herních konzolí je Wii od renomované společnosti Nintendo. Nintendo Wii je předurčena pro hraní nejnovějších herních titulů. Tato konzole je Wii Family Edition, což znamená, že již není zpětně kompatibilní s hrami pro GameCube a ovladači z této konzole.
 
Základem konzole je PowerPC procesor od známé počítačové firmy IBM označovaný jako "Broadway". Ten je taktován na 729MHz a je vyráběn 90nm CMOS procesem. Pro grafické zpracování byl použit čip ATI "Hollywood" vyráběný 90nm procesem s taktem 243MHz. Co se paměťové stránky týče Wii disponuje 88MB operační paměti (24 MB 1T-SRAM, 64 MB GDDR3 SDRAM) a dále 3MB GPU paměti pro textury. Dále v konzoli nalezneme 512 MB vestavěné NAND flash paměti s možností rozšíření pomocí SD paměťové karty.
 
Pro připojení zobrazovacího zařízení je Wii vybavena složkovým a kompositním výstupem, rozhraním SCART a S-Video a CINCH nebo D-Terminal. Máte tedy nepřeberné možnosti připojení velkoplošných obrazovek. Po stránce audia je vestavěna podpora sterea s podporou Dolby Pro Logic II, vestavěný je i kvalitní reproduktor.
 
Díky podpoře WiFi a různým USB zásuvným modulům je možné konzoli připojit k internetu. WiFi je podporováno spolu s řadou bezpečnostních standardů (WEP, WPA, WPA2). Hraní her je možno například z diskové mechaniky, která čte 8cm GameCube optické disky a zároveň i 12cm Wii optické disky. Pro ukládání stavů her je možné použít například Nintendo GameCube paměťové karty.
 
Rozměry jsou opravdu kompaktní 44mm výška, 157mm šířka, a 215.4mm hloubka a spolu s elegantním provedením je možné umístění na libovolném místě. Stejně tak váha je velice nízká, jen 1.2 kg.
 
V tomto bundlu naleznete herní konzoli Wii v černé barvě, hlavní ovladač Wii Remote Plus a Nunchuck, obojí taktéž v černé barvě. V balení také dostanete hru Mario Kart Wii včetně makety volantu Wii Wheel v černém barevném provedení.
 
Nový Wii Remote Plus nahrazuje nutnost připojovat příslušenství Wii MotionPlus. Jednoduše řečeno se jedná o Wii Remote, které má toto příslušenství už v sobě zabudované. Díky tomu už hráči nemusejí naříkat na příliš dlouhý a těžký ovladač nebo na příslušenství, které je u některých her prostě v cestě.

Parametry

VÝKON
PlatformaWii
Vnitřní kapacita paměti512 MB
ÚLOŽNÁ MÉDIA
Integrovaná čtečka karetAno
Podpora paměťových karetSD
Vestavěná optická jednotkaAno
SÍŤ
Wi-FiAno
Standardy Wi-Fi802.11b, 802.11g
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Počet portů USB 2.02
VZHLED
BarvaČerná
OBSAH BALENÍ
Videohra součástí baleníAno
Dodávané kabelyAV

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?