Koss Koss P/9 (doživotní záruka)  Koss P/9 (doživotní záruka) 399

Koss P/9 (doživotní záruka)

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: P9
Part.No.: P9

Týlová sluchátka Koss P/9 díky svému pohodlnému usazení a nízké hmotnosti jsou vhodná pro sport nebo cestování. Značka KOSS se vyznačuje především kvalitními sluchátky za příznivou cenu, to platí i u tohoto typu sluchátek.

Model P/9 disponuje membránami otevřeného typu pro lepší výšky basů. Kvalitní poslech je zaručen zkreslením 1 % a citlivostí 102 dB. Frekvenční rozsah je 40 - 20 000 Hz s impedancí 32 Ohm. Hmotnost sluchátek dosahuje pouze 20 gramů. Připojení je pomocí kabelu o délce 1,2 m s integrovaným ovladačem hlasitosti, který je zakončen 3,5 mm jackem.  

 

 

Doživotní záruka:
Na toto zařízení značky KOSS se vztahuje dle § 612 a násl. zák. č. 40/1964 (Občanský zákoník) zákonná záruka v délce 24 měsíců od data prodeje spotřebiteli.

Doživotní záruka je garance firmy KOSS, že prostřednictvím oficiálního dovozce bude zařízení opraveno nebo vyměněno prvnímu majiteli po celý jeho život a to v případě jakékoliv elektrické či mechanické závady pouze za aktuální manipulační poplatek. Výše tohoto poplatku činí 300 Kč za každé uplatnění Doživotní záruky. Spotřebitelé registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz nebo prostřednictvím telefonu mají garantovanou sníženou sazbu manipulačního poplatku ve výši 50 Kč. Oba poplatky mohou být zvýšeny o případné náklady na poštovné či přepravné k zákazníkovi.

Více informací k doživotní záruce na stránkách www.dozivotnizaruka.cz. Výrobek je dodáván s aktivačním kódem doživotní záruky.


Parametry

MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Technologie propojeníkabelový
Rozhraní zařízení3,5 mm
Délka kabelu1219 m
TECHNICKÉ DETAILY
ÚčelInterpreter
Provedení sluchátekStereofonní
Styl nošeníHead-band
BarvaStříbrná
Typšpuntová
SLUCHÁTKA
Typ sluchátekDo uší
Frekvence sluchátek40 - 20000 Hz
Impedance32 ohm
Citlivost sluchátek102 dB
Celkové harmonické zkreslení (THD)1 %

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku