Máme otevřeno!

Máme otevřeno!

23. 11. – otevřeno
24. 11. – otevřeno
25. 11. – otevřeno
26. 11. – otevřeno

27. 11. – otevřeno
28. 11. – otevřeno


Otevírací doba výdejen

V souladu s nařízením vlády budou naše prodejny od 22.10. fungovat jako výdejny eshopu.

Z pohodlí a bezpečí vašeho domova si tak můžete objednat elektro a nábytek, který vám doručíme domů na vaši adresu anebo na jednu z našich prodejen, které budou po dobu nařízení vlády sloužit jako výdejní místa.

Po dobu zavření fungují naše prodejny jako výdejní místa zboží a nabízíme nově službu doručení z prodejny až k vám domů a to vše ve zpřísněném hygienickém režimu, protože bereme současnou situaci vážně a bezpečí našich zákazníků a zaměstnanců je na prvním místě.

GARANCE BEZPEČÍ

Provoz výdejen OKAY probíhá ve zvýšeném bezpečnostním režimu. Používáme obličejové roušky, zákazníkům je k dispozici desinfekce, nakupují v dostatečných rozestupech, platí bezkontaktně. Personál pravidelně dodržuje všechna hygienická opatření.

GARANCE NEJNIŽŠÍCH CEN

V OKAY nakoupíte nejlevněji. Pokud najdete v okolních prodejnách stejný výrobek za nižší cenu, doplatíme vám 110 % rozdílu ceny. Podrobné podmínky ZDE.

GARANCE MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOSTI

Vraťte výrobek, se kterým nejste 100 % spokojeni. Dáváme vám 14 dní na to, vrátit výrobek zakoupený na prodejně, na sedačky dokonce 30 dní. A na důvody se ptát nebudeme.

Aktualizace: 27.10.2020 22:06

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky