HELMER Helmer LK 703 Yellow POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ Mobily ZLEVNĚNO Helmer LK 703 Yellow POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ 1499

Helmer LK 703 Yellow POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Prodej ukončen

Použité, neopotřebované zboží

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.


Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Praktický GPS lokátor LK 703 v podobě dětských hodinek od společnosti Helmer využívá GPS signálu k záznamu polohy a její následné kontroly. Je určen zejména ke kotrole a zjištění polohy vašeho dítěte, čemuž přístroj přizpůsobil i svůj vzhed.

Způsob využití

GPS lokátor odesílá informace o své poloze pomocí SIM karty předem vložené do příslušného slotu hodinek. Tyto informace se následně ukládají na serveru, kde jsou pro vás dostupné pomocí zdarma stažitelné aplikace. Jednoduše se tak můžete podívat, kde se vaše dítko v danou chvíli nachází, nebo kam zrovna míří.

Díky vložené SIM kartě pak nepřekvapí ani možnost na hodinky přímo volat a například tak sdělit dítěti důležitou informaci. Opačně se dítě dovolá i vám rovnou z hodinek, přičemž volání lze uskutečnit pouze s deseti kontakty předem přidanými do telefonního seznamu. Pokud tak chcete využívat všechny výše zmíněné funkce, je nejlepší vybrat tarif se zvýhodněnými SMS a daty, jejichž maximální spotřeba však byla spočítána na opravdu nízkých 30 MB/měsíc.

 

Další užitečné funkce

Mezi dalšími užitečnými funkcemi lze nalézt například režim odposlechu. Po zavolání v tomto režimu dojde k uskutečnění hovoru a uživatel bude mít možnost odposlouchávat zvuky z okolí. Tlačítko SOS volání naopak umožní zavolat na 2 přednastavená čísla přímo z lokátoru a upozornit tak vybrané osoby v případě nebezpečí.

Velkou výhodou je i možnost nastavení specifické vzdálenosti, rychlosti či oblasti, kterou GPS lokátor nesmí překročit. Pokud k překročení poté dojde, budete upozorněni pomocí varovné SMS, což vám dá možnost včas zareagovat například v případě krádeže auta. Podobně lze nastavit upozornění i na nízký stav baterie nebo sundání hodinek.


Parametry

VLASTNOSTI
Druh zbožíChytré hodinky
TECHNICKÉ DETAILY
Vestavěný displejY
ÚčelOsobní

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku