Nábytkový program

GW-Profi

Kancelářský program GW-Profi splní váš sen o moderní a hlavně praktické pracovně nebo kanceláři. Nabízí velké množství přehledně uspořádaného úložného a odkládacího prostoru , který určitě oceníte při organizaci vašich spisů, kartoték či jiných věcí nevyhnutelných pro vaši práci. Nábytek z tohoto programu bude zároveň plnit i funkci stylových doplňků interiéru. Je vyrobený v moderním provedení , které vás jen tak lehko neomrzí. Zároveň díky použitému materiálu LDTD , neboli laminovaným dřevotřískovým deskám, nabízí skvělé vlastnosti. Povrchová úprava desek zaručuje odolnost...

Čtěte více

Cena od:
3 480 
s DPH 4 211 

Položky kolekce nábytku GW-Profi

Zobrazuji 1-9 produktů z 30 celkem 1234

dalších 9

Popis kolekce nábytku GW-Profi

Kancelářský program GW-Profi splní váš sen o moderní a hlavně praktické pracovně nebo kanceláři. Nabízí velké množství přehledně uspořádaného úložného a odkládacího prostoru, který určitě oceníte při organizaci vašich spisů, kartoték či jiných věcí nevyhnutelných pro vaši práci.

Nábytek z tohoto programu bude zároveň plnit i funkci stylových doplňků interiéru. Je vyrobený v moderním provedení, které vás jen tak lehko neomrzí. Zároveň díky použitému materiálu LDTD, neboli laminovaným dřevotřískovým deskám, nabízí skvělé vlastnosti.

Povrchová úprava desek zaručuje odolnost vůči působení vody, tepla a chemikálií, které běžně používáte v domácnosti, takže vaše kancelář bude dlouho krásná. 

Dopřejte si kancelář, která dýchá stylem a praktičností a vytvořte si tak místo, kde budete s chutí pracovat!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky