Fusion styl si libuje v rozháranosti a nesourodu

V jednotě je síla, s tím však někteří jedinci nesouhlasí, především pokud se jedná o interiérový design. Posledním výstřelkem interiérového designu je tzv. fusion styl. Třeba tak máte zařízenou i vlastní domácnost a ani o tom nevíte. Jak se tento styl bydlení pozná?

Většinou mají bydlení zařízené v tomto stylu cestovatelé. Jeho smyslem totiž je kombinace stylistických prvků nejrůznějších zemí a kultur. Výhodou tohoto stylu je, že nemá žádná pravidla. Můžete si svůj pokoj zařídit přesně podle svého gusta. Tento moderní interiérový design do sebe načerpává nejrůznější motivy světových kultur a navzájem obohacuje odlišné tradice čímž přispívá k jejich smísení.

Fusion styl může dopadnout katastrofálně

Pokud to s fusion stylem přeženete, nemusíte se cítit úplně pohodlně. Během svého života nasbíráme veliké množství nejrůznějších předmětů, ke kterým máme citový vztah. Nemusí se jednat pouze o pohledy a drobné suvenýry, ale i nejrůznější nábytek atd. Pokud vše nevkusně smísíte nebudete si připadat jako v pohodlné domácnosti. Celková atmosféra na vás bude působit jako byste seděli uprostřed skládky. Tak se v domácnosti zařízené ve fusion stylu mohou cítit i lidé, kteří mají rádi pořádek a jednotu.

Bydlení ve fusion stylu může vypadat nějak takto:

Líbí se vám tento článek?

Podobné články