EVOLVEO EVOLVEO bezdrátový detektor otevření pro Alarmex/Sonix EVOLVEO bezdrátový detektor otevření pro Alarmex/Sonix 199

Domovní alarmy

EVOLVEO bezdrátový detektor otevření pro Alarmex/Sonix

ochrana před manipulací dosah 80 m

Ilustrační fotografie

Cena bez DPH:
164 Kč
Cena s DPH:
199 Kč

IHNED k odeslání


Kód výrobku: ACSMST       Part.No.: ACS MST

Bezdrátový detektor EVOLVEO ACS MST je praktickým rozšířením pro poplašné GSM systémy Alarmex a Sonix, které je určeno k odhalení narušení bezpečnosti objektu otevřením dveří nebo oken. Toto bezdrátové magnetické čidlo bílé barvy v elegantním moderním designu bylo vyrobeno pro montáž na okno nebo dveře uvnitř objektu a jeho přenosová vzdálenost od místa montáže činí cca 80 metrů. Funguje na magnetickém principu - při otevření okna nebo dveří dojde k oddálení dvou magnetů, což vyvolá okamžitou reakci a spuštění alarmu. Již při oddálení na 2 cm se aktivuje alarm a hlavní jednotka spustí sirénu, začne vytáčet čísla a zasílat SMS zprávy na kontakty, které jste zadali.

Magnetické čidlo EVOLVEO ACS MST vyniká svou jednoduchou instalací, snadným spárováním s hlavní jednotkou alarmu a nenáročnou obsluhou. Obsahuje také tamper ochranu, která se postará o spuštění poplachu při záměrném poškození čidla. O této situaci budete informování prostřednictvím SMS zprávy. Výrobce zaručuje, že vibracemi nebo větrem nedojde ke spuštění alarmu, čímž jsou eliminována planá hlášení. K napájení čidla slouží 2 baterie typu CR2032 a na blížící se konec její životnosti vás upozorní blikající LED dioda. Jejich životnost je cca 1 rok v závislosti na počtu sepnutí.


Parametry

NOČNÍ VIDĚNÍ
Noční viděníN
TECHNICKÉ DETAILY
Technologie propojeníbezdrátové

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku

EVOLVEO Sonix bezdrátové nouzové SOS tlačítko EVOLVEO Sonix bezdrátové nouzové SOS tlačítko

134 Kč s DPH 162 

iGET SECURITY P10 iGET SECURITY P10

152 Kč s DPH 184 

iGET SECURITY P7 iGET SECURITY P7

173 Kč s DPH 209 

iGET SECURITY P9 iGET SECURITY P9

193 Kč s DPH 234 

iGET SECURITY M3P5 iGET SECURITY M3P5

206 Kč s DPH 249 

iGET SECURITY P1 iGET SECURITY P1

231 Kč s DPH 279 

iGET SECURITY M3P10 iGET SECURITY M3P10

236 Kč s DPH 286 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?