EVOLVEO EVOLVEO bezdrátový detektor otevření pro Alarmex/Sonix EVOLVEO bezdrátový detektor otevření pro Alarmex/Sonix 199

Domovní alarmy

EVOLVEO bezdrátový detektor otevření pro Alarmex/Sonix

Ilustrační fotografie

Cena bez DPH:
164 Kč
Cena s DPH:
199 Kč

IHNED k odeslání


Kód výrobku: ACSMST       Part.No.: ACS MST

Bezdrátový detektor EVOLVEO ACS MST je praktickým rozšířením pro poplašné GSM systémy Alarmex a Sonix, které je určeno k odhalení narušení bezpečnosti objektu otevřením dveří nebo oken. Toto bezdrátové magnetické čidlo bílé barvy v elegantním moderním designu bylo vyrobeno pro montáž na okno nebo dveře uvnitř objektu a jeho přenosová vzdálenost od místa montáže činí cca 80 metrů. Funguje na magnetickém principu - při otevření okna nebo dveří dojde k oddálení dvou magnetů, což vyvolá okamžitou reakci a spuštění alarmu. Již při oddálení na 2 cm se aktivuje alarm a hlavní jednotka spustí sirénu, začne vytáčet čísla a zasílat SMS zprávy na kontakty, které jste zadali.

Magnetické čidlo EVOLVEO ACS MST vyniká svou jednoduchou instalací, snadným spárováním s hlavní jednotkou alarmu a nenáročnou obsluhou. Obsahuje také tamper ochranu, která se postará o spuštění poplachu při záměrném poškození čidla. O této situaci budete informování prostřednictvím SMS zprávy. Výrobce zaručuje, že vibracemi nebo větrem nedojde ke spuštění alarmu, čímž jsou eliminována planá hlášení. K napájení čidla slouží 2 baterie typu CR2032 a na blížící se konec její životnosti vás upozorní blikající LED dioda. Jejich životnost je cca 1 rok v závislosti na počtu sepnutí.


Parametry

NOČNÍ VIDĚNÍ
Noční viděníN
TECHNICKÉ DETAILY
Technologie propojeníbezdrátové

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku

iGET SECURITY P7 iGET SECURITY P7

156 Kč s DPH 189 

iGET SECURITY M3P5 iGET SECURITY M3P5

189 Kč s DPH 229 

iGET SECURITY P9 iGET SECURITY P9

193 Kč s DPH 234 

iGET SECURITY P8 iGET SECURITY P8

123 Kč s DPH 149 

iGET SECURITY M3P10 iGET SECURITY M3P10

222 Kč s DPH 269 

iGET SECURITY M3P4 iGET SECURITY M3P4

239 Kč s DPH 289 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?