72 923 nábytku ihned k odeslání

1 182 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Dekor/barva 0

Příznaky zboží 0

Dostupnost 0

Zákazníci právě nakoupili

Dřezy rohové

Elegantní, praktické a navíc nepříliš finančně náročné řešení. Tohle všechno v sobě spojují rohové dřezy. S touhle kuchyňskou výbavou totiž nejenže zvládnete vcelku vkusně vyplnit jinak nepříliš využitelný kuchyňský roh, ale zároveň si tak vytvoříte nebývale velký prostor pro umývání nádobí a oplachování potravin.

Rohové dřezy do kuchyně jsou zkrátka perfektní volbou v případě, že chcete vystoupit z davu a nemít doma výbavu jako každý druhý. Pak už je v zásadě jedno, jaký konkrétní dřez si vyberete. Rohové dřezy granitové jsou sice na poněkud jiném levelu než jejich nerezoví kolegové, otázkou ale je, zda kvůli nim provětráte peněženku.

U rohových dřezů navíc nejde jen o dřez samotný. Díky úspoře prostoru může být jejich součástí i odkapávací plocha a to dokonce nejen z jedné ale rovnou z obou stran. Nehledě na to, že si dokonce domů můžete pořídit rovnou dvojitý dřez. Zatímco v jedné z vaniček tak můžete mít odložené špinavé nádobí, ve druhé pohodlně napustíte sklenici vody nebo opláchnete jablko či hrušku. Maličkost, ale potěšit dokáže maximálně.

Filtrovat

Zobrazuji 1-3 produktů z 3 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-3 produktů z 3 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky