105 001 nábytku ihned k odeslání

2 682 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Dekor/barva 0

Příznaky zboží 0

Dostupnost 0

Rohové dřezy

Praktické využití prostoru kuchyně: Rohové dřezy

Dřezy rohové nabízejí kromě praktického využití prostoru rohu kuchyňské linky i možnosti získání alternativního vnímání designu kuchyňské linky. Dřezy rohové mohou být malých rozměrů a skvěle a prakticky se doplňovat s myčkou nádobí; také ale mohou být poměrně velké s praktickým odkládacím prostorem po obou stranách, a mohou se tak stát poměrně nepřehlédnutelným prvkem kuchyně. Ať už tedy potřebujete čas od času opláchnout pár kousků nádobí nebo naopak potřebujete umýt hrnce, které se do myčky ani nevejdou, případně by zabraly její významnou část, dřezy rohové skvěle poslouží.


Rohové dřezy jako designový prvek

Rohové dřezy získávají v posledních letech na popularitě hlavně díky svému vzhledu a umístění. Rohové dřezy se snadno zakomponují do každé rohové kuchyňské linky. Navíc rohové dřezy mohou skvěle zaujmout místo na uměle vytvořeném rohu kuchyňské linky a poskytnout zajímavý pohled na celkové zpracování kuchyně. Celkové vnímání kuchyně tvoří malé prvky, instalace originálního dřezu rohového dodá každé kuchyni nádech netypického zpracování a lze je využít, pokud si chceme s estetikou kuchyně skutečně pohrát. Některé složitější designy kuchyňských linek s vyvýšenými ostrůvky a větší hloubkou linky v rohu s těmito dřezy přímo počítají.

Rohové dřezy
Dřez Pyragranite Petra Corner

Praktické rohové dřezy

Dřezy rohové jsou alternativou, která dodá každé kuchyni s myčkou praktické využití a obohatí ji svým skvělým designem. Na výběr jsou dřezy rohové hned z několika materiálů, mezi kterými můžeme nalézt nerez, granit nebo šedý kámen. Dřezy rohové z šedého kamene se hodí do jakékoliv kuchyně. Nerezové dřezy rohové ocení majitelé světle laděných kuchyní a rohové dřezy z granitu perfektně zapadnou do každé kuchyně s výraznějšími motivy.

U rohových dřezů navíc nejde jen o dřez samotný. Díky úspoře prostoru může být jejich součástí i odkapávací plocha a to dokonce nejen z jedné ale rovnou z obou stran. Nehledě na to, že si dokonce domů můžete pořídit rovnou dvojitý dřez. Zatímco v jedné z vaniček tak můžete mít odložené špinavé nádobí, ve druhé pohodlně napustíte sklenici vody nebo opláchnete jablko či hrušku. Maličkost, ale potěšit dokáže maximálně.

 

GCS191219

Rohové dřezy ➤ za super cenu na OKAY.cz ✓ Blesková expedice ✓ Doprava na jednu z 90 prodejen ⛟ ZDARMA ✓ Rohové dřezy rychle a výhodně ✓ Nábytek OKAY.cz


Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky