114 993 elektra ihned k odeslání

2 007 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Výrobci 0

Podpora paměťových karet 1

Rozhraní 0

Barva 0

Příznaky zboží 0

Čtečky paměťových karet

Tisíce fotek, stovky písniček, desítky videí. Taky máte na kartě třeba v telefonu, fotoaparátu nebo jakémkoli jiném zařízení uložený doslova skvostný materiál, o který se nemáte jak podělit? Přeci jen půjčovat někomu některý z těchto drahých přístrojů je pořádný risk. Kdyby tak šlo vyjmout jen onu kartu, kterou by si vaši přátelé mohli snadno otevřít. Jistěže to jde! Doporučte jim nákup čtečky paměťových karet.

Tenhle doplněk k počítači či notebooku je tou nejsnazší cestou, jak sdílet jakkoli velké soubory snadno a rychle. Zkrátka je jen zapojíte do USB portu a už se dějí věci. Objemné soubory stáhnete, než byste řekli švec a na oplátku pak můžete opačným směrem nahrát jiné.

Pokud je vám líto utrácet peníze jen za obyčejné čtečky karet, kupte si rovnou univerzální zařízení s dalšími funkcemi. Naše čtečky karet v sobě mají zabudované i USB porty nebo třeba HDMI konektory a velice účelně tak poslouží jako komplexní rozhraní pro rozšíření schopností vašeho počítače. Některé z nich jsou navíc efektivně vytvarované a můžete je tak šikovně využít jako podložku notebooku.

1. Čtečka paměťových karet Kingston MobileLite DUO 3C (FCR-ML3C) Čtečka paměťových karet Kingston MobileLite DUO 3C (FCR-ML3C)
Neznámá dostupnost
Neznámá dostupnost 269 Kč bez DPH 222 

Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky