C-TECH C-Tech Lexis EBR-61 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ Počítače, tablety ZLEVNĚNO C-Tech Lexis EBR-61 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ 1999

C-Tech Lexis EBR-61 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Prodej ukončen

Použité, neopotřebované zboží

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.


Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Čtečka knih s Androidem

Představujeme vám zcela novou a jedinečnou čtečku elektronických knih Lexis od společnosti C-TECH. Tato čtečka neslouží jen ke čtení knih, ale díky vestavěnému operačnímu systému Android 4.2 vám poskytne přístup i k obrovské spoustě aplikací, která na obyčejné čtečce nenajdete.


 

Systém a zobrazení

Jak již bylo zmíněno, na čtečce elektronických knih C-TECH Lexis je předinstalován spolehlivý systém s označením Android 4.2 Jelly Bean, který povyšuje tuto čtečku nad všechny ostatní.

Displej této čtečky má 6" a disponuje technologií E-Ink Carta HD (1024×768 px). Díky této technologii a 16 stupňům šedi bude výsledný obraz krásně ostrý a velmi dobře čitelný. Navíc je displej osazen dotykovou vrstvou pro velmi pohodlné ovládání. Pro čtení i ve večerních hodinách je k dispozici příjemné podsvícení.


Výkon a úložiště

O výpočetní výkon čtečky C-TECH Lexis se stará svižný procesor ARM Cortex-A9, jehož dvě jádra tikají s taktem 1 GHz, spolu s operační pamětí 512 MB.

Uložit všechna vaše data lze přímo do integrovaného úložiště o kapacitě 8 GB. Toto úložiště lze rozšířit pomocí paměťové karty do velikosti až 32 GB.


 

Konektivita

Připojit čtečku elektronických knih C-TECH Lexis k internetu lze pomocí bezdrátového technologie Wi-Fi. Lze tak jednoduše stahovat aplikace nebo brouzdat po netu. Pro přenos souborů a nabíjení čtečky je k dispozici port micro USB 2.0. Nechybí ani 3,5 mm výstup na sluchátka.

O chod čtečky bez vnějšího napájení se stará Li-Pol baterie o kapacitě 1700 mAh, která ji udrží na živu  1 měsíc normálního používání.


Parametry

VLASTNOSTI
Druh zbožíČtečky elektronických knih

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku