Nejlepší kuchyně 2022

Buďte pánem kuchyně

Plánujete novou kuchyň? Hledáte inspiraci a možná tak trochu pomocnou ruku? Pak jste tady správně. V OKAY máme pro vás výběr exkluzivních kousků německé kvality. Naše kuchyně jsou známé i výbornou odolností, vkusným provedením a dostatečnou velikostí nezbytného úložného prostoru. Pojďme si je společně představit v našem článku.

Která bude ta pravá?

Naplánovat kuchyň je snad nejnáročnější disciplína při zařizování interiéru. Myslete nejen na designové provedení, ale i na praktické dispozice kuchyně. Například, jak máte velký prostor, kolik se v ní bude pohybovat osob či pro jak velkou rodinu a jak často budete vařit. A nebude to jednoduché, současné kuchyně, které dnes představíte jsou totiž kromě špičkové kvality i velmi prostorné, ergonomicky řešené a stylově navrženy do nejjemnějších detailů. 

Lakovaný styl Aurelia

Luxusní kuchyň Aurelia je hrdou součástí prémiové řady Henry Style. Vyznavače čistých linií jistě potěší lakované plochy, které v interiéru působí velmi vkusným dojmem. Nejsou však pouze estetickým, ale především praktickým doplňkem. Tato vlastnost totiž zaručuje výbornou odolnost a dlouhou životnost.

Kuchyně Aurelia
Luxusní lakovaná kuchyň Aurelia v bílém provedení

Navíc, díky širokému spektru barevného provedení si vybere každý. Za zmínku jistě stojí i libovolná kombinovatelnost skříněk, jež navíc disponují tichým dovíráním. Samozřejmostí je také velkorysý úložný prostor. 

Kuchyň Aurelia
Luxusní lakovaná kuchyň Aurelia

 

Zásuvky s tlumeným zavíráním

Zásuvky kuchyně Aurelia disponují kvalitními kovovými pojezdy, které obsahují systém tlumeného dovírání. Manipulace se zásuvkami je tak velmi pohodlná a plynulá. Zásuvky je možné vysunout do 3/4 jejich délky a zatížit hmotností 25 kg.

Všechna dvířka skříněk kuchyňské linky Aurelia jsou osazena pevnými panty s funkcí tlumeného zavírání. Díky nim probíhá zavírání dvířek v tichosti a vy se tak můžete plně soustředit na vaření.

Kuchyně Aurelia
Tlumené dovírání kuchyně Aurelia

Elegantní kvalita Betany

Kuchyňská linka Betany představuje nejvyšší kvalitu v sortimentu kuchyňského nábytku. Spojuje eleganci, praktičnost, precizní německé provedení a ergonomii. 

Světlý korpus a přední matné plochy jsou vkusně doplněny pracovní deskou v dekoru dub hunton. Kuchyně Betany o rozměrech 320x60 cm disponuje velkorysým úložným prostorem a množstvím praktických funkcí, které vám u vaření budou dělat radost.

Kuchyně Betany

Kuchyně Betany v provedení bílá magnólie

Dvířka skříněk a čela zásuvek jsou vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky (LDTD), čímž je zaručena jejich dlouhá životnost a odolnost před poškozením. Součástí kuchyně je vysoká skříňka na vestavnou troubu a mikrovlnou troubu. 

 

Zásuvky jsou opatřeny systémem značky Blum, díky kterému probíhá zavírání zásuvek v tichosti a bez zbytečného bouchání. Současně oceníte i systém Servosoft, kdy stačí lehkým zatlačením uvést zásuvku do pohybu a ta se sama automaticky zasune na své místo. Zásuvky je možné plně vysunout a zatížit hmotností 30 kg. K plynulému pohybu a nadstandardní nosnosti zásuvek přispívá korpusová lišta Tandembox.

Kuchyň Betany

Kuchyně Betany v provedení bílá magnólie

Opomenout bychom neměli ani ocenění, kterými se kuchyně pyšní. Patří mezi ně například značka kvality "Golden M" či schvalovací značka "GS". S "Golden M" obdržíte pouze nábytek, který byl důkladně testován. Nábytek musí být pevnýbezpečnýtrvanlivý a dobře vyrobený - a nesmí obsahovat žádné zdraví škodlivé materiály.

 

Teď už vám nezbývá nic jiného, než nahlédnout pod pokličku svých požadavků a vybrat si kuchyň, která pro vás bude přesně na míru! 

Nepodporovaný prohlížeč

Litujeme, používáte internetový prohlížeč, ve kterém vám Okay nebude fungovat.

Zkontrolujte prosím, zda používáte aktuální verzi některého z podporovaných prohlížečů níže, nebo zda máte v prohlížeči povolenou podporu JavaScriptu.

Podporované prohlížeče jsou:

Omlouváme se, že naše aplikace nefunguje na starších prohlížečích.