Nechte se v létě ovládnout hudbou!

  • 3 minut čtení

Letní audio party může začít!

Také je léto vaším nejoblíbenějším obdobím roku? Teplo, slunce, voda, přátelé a fantastická muzika? Na toto období je potřeba vybavit se pořádným audiem. V OKAYjsme speciálně pro toto období připravili širokou nabídku toho nejlepšího hudebního vybavení.

 

Party reproduktor LAMAX

 

Party reproduktor LAMAX 

Proč mít doma pořádný reprák?

To je přece úplně jasné! Je pátek odpoledne, v práci jste to zabalili už po obědě a spěcháte dokoupit ještě poslední laskominy na večerní grillpárty. Ale co by to bylo za akci, kdyby se nedalo pořádně tancovat a zpívat? Přesně proto je naprosto nezbytné mít doma pořádný reproduktor, se kterým si parádně ozvučíte zahradu, garáž, byt nebo terasu. 

Reproduktor Niceboy 

Odolný reproduktor proti prachu a vodě Niceboy

Vámi pořádaná akce se může protáhnout do dalších víkendových dnů a koneckonců i na pondělí, kdy stejně zavoláte do práce, že vám zrovna „není dobře". Na ranní „výklus" je nejlepší pustit si tlumenější pohodovou muziku, ovšem pořádně rozjet to opět můžete v poledne při bazénu, se zahradní hadicí nebo s dešťovkou v sudu. I na to jsme v OKAY mysleli a vybrali pro vás na tyto příležitosti voděodolné, přenosné bluetooth reproduktory. 

JBL Reproduktor

Rozjeďte svou akci s reproduktorem JBL

Když jej omylem někdo upustí, nebo při skoku skopne, nic se nestane. Můžete ve své hudební krasojízdě pokračovat i nadále.

Reproduktor Niceboy

Bluetooth reproduktor Niceboy Titan

V naší nabídce najdete nejen bluetooth reproduktory, ale i bezdrátové, přenosné reproduktory, party boxy a party reproduktory

Party reproduktor Sony

Užijte si zábavný večírek plný zpěvu s party reproduktorem Sony

Je jasné, že audio ve formě reproduktorů využijete nejen v létě. Hodí se i podzimní opékání špekáčků na chatě, taneční vystoupení při uklízení domu nebo je lze jednoduše připojit k počítači a užít si pořádnou podívanou. Samozřejmostí je, že si přenosný repro můžete vzít i kdekoliv na cestu a s přáteli či rodinou si užít oblíbené hity, případně oblíbený podcast. 

Přenosný reproduktor Sony

Přenosný reproduktor Sony

1. Bluetooth přenosné reproduktory

Přenosný, bezdrátový bluetooth reproduktor je parťák na každou příležitost. Dáte si ho do kapsy, batohu, dokonce i kabelky a jdete.

Reproduktor JBL

Přenosný bluetooth reproduktor JBL

Vezměte jej s sebou a užívejte hudbu na cestách, ve skateparku, venku s přáteli nebo při přebíhání na akcích, ať nejste ani vteřinu bez muziky. Poslouchat s nimi můžete přímo z počítače, smatphonu nebo tabletu.  

Reproduktor JBL

Když vám to při cestě do dalšího podniku zkrátka nedá a musíte si po cestě ještě něco pustit, vytáhněte z kabelky JBL reproduktor.

2. Party reproduktory

Připravte se na to, že budete králem (nebo královnou) každé party.  S dokonalým ozvučením, které vám zajistí reproduktory, bude vaše house nebo garden party nezapomenutelná. Tato zařízení většinou obsahují vstupy pro hudební nástroje nebo mikrofony. 

Party reproduktor Sony 

Party reproduktor Sony, se kterým se můžete odvázat

Některá reproduktory, jako je například party reproduktor Sony, vám dokážou vytvořit i nepřekonatelnou světelnou show. Tak se nebojte pořádně rozjet taneční parket v září neonů.

Party reproduktor Sony

Do audia patří i sluchátka!

Ze slucháteksi můžete v OKAY, nejen na léto a letní cestování, vybrat ze široké nabídky. Důležité je, abyste věděli na co je primárně budete používat. Budou to sluchátka na sport? Jen tak domů na odpolední pohodičku, k hraní her nebo stylové a „fancy" do kanceláře? Liší se samozřejmě také výbavou, konstrukcí, designem a kvalitou hudebního výstupu. 

Herní sluchátka Turtle Beach

Tak které?

Není nad to vyrazit na běhání, na sport, jen tak na vycházku a u toho si užít na plné pecky svou muziku, podcast nebo si naladit oblíbené rádio.  V dnešní době už jsou kladeny vysoké nároky na uživatelsky jednoduché ovládání sluchátek. A na každém záleží, zda zvolí varianty klasických přes hlavu či „pecek“, tedy špunty do uší.

True Wireless sluchátka

Sluchátka True Wireless Niceboy

Rozdílné jsou i co do velikosti, barev a funkcí, bílé, černé, pro dospělé, pro děti, herní s mikrofonem, jen tak k počítači do práce nebo na domácí pohodu u filmu. Zvolit lze i konektivitu, ať už formou kabelu, nebo funkcí bluetooth (bt sluchátka).


V pokroku se nezapomíná ani na sluchátka a přichází neustále nové a nové generace. Obul se do něj například americký výrobce Apple, který přináší řadu vylepšení v podobě prostorového zvuku, delší výdrže nebo třeba kvalitnějším handsfree voláním, jako je tomu v případě sluchátek True Wireless.

Sluchátka TrueWireless

 True Wireless sluchátka Apple AirPods

Pochlubit se mohou i dlouhou výdrží a zvýšenou odolností. Konstrukce sluchátek AirPods je odolná vůči vodě a potu, takže nemusíte mít strach se sluchátky sportovat nebo poslouchat za deště. Stejným stupněm odolnosti se pak pyšní i nabíjecí pouzdro. 

Speciálně pro sportovce, máme speciální nabídku sportovních sluchátek s dlouhou dobou hraní. Řadit mezi ně můžeme model od Niceboy se speciálními úchyty, se kterými sluchátka jen tak nesklouznout a to i při sebenáročnějším sportu. To stejné, díky dobré přilnavosti a ergonomickému tvaru, platí pro sluchátka od nováčka na trhu Xiaomi

Sportovní sluchátka JBL

Sportovní sluchátka Niceboy


V OKAY nabízíme ta nejlepší sluchátka všech významných výrobců. Najdete je u nás od značek XiaomiAppleSony, NiceboySamsung, Lamax, Huawei nebo JBL. Nemusíte se tedy bát, připojit jdou bez problému jak AirPods k zařízením Apple, tak pro android. 

Nepodporovaný prohlížeč

Litujeme, používáte internetový prohlížeč, ve kterém vám Okay nebude fungovat.

Zkontrolujte prosím, zda používáte aktuální verzi některého z podporovaných prohlížečů níže, nebo zda máte v prohlížeči povolenou podporu JavaScriptu.

Podporované prohlížeče jsou:

Omlouváme se, že naše aplikace nefunguje na starších prohlížečích.