Jak vybrat tablet pro děti

Nejdříve byste si měli ujasnit, co od tabletu pro dítě očekáváte. Dominantní funkcí tabletu je zábava, i když zvládne děti i něco naučit. Pokud chcete své děti zabavit při cestování, je tablet ideálním řešením. Můžete jim třeba pustit pohádku a nechat je, aby se bavily i v autě cestou k babičce.

Chci na tabletu dětem pouštět video

Na tabletu můžete dětem přehrát jejich oblíbené pohádky a videa. Na přehrávání videa se hodí tablety s větším displejem, na kterém je vše dobře vidět. Pro děti je ideální tablet, na kterém můžete nastavit jas displeje i na nižší intenzitu. Vysoký jas totiž zbytečně zatěžuje a unavuje oči.

TABLETY na video

Chci pořídit dětem tablet na hry

Kromě videa a audia děti můžou na tabletu hrát hry. Ty jsou samozřejmě na větším displeji tabletu daleko přehlednější než na malé obrazovce mobilu. Není však dobré na hry kupovat větší než desetipalcový tablet. Ten by se totiž dětem špatně ovládal.

TABLETY na hry

Chci, aby se na tabletu děti něco naučili

Samozřejmě existují i výukové aplikace, které můžete na tablet dětem nainstalovat, aby se při zábavě něco naučili. Google nabízí mnoho aplikací, díky kterým se děti naučí něco nového. Pokud přemýšlíte o tom, jestli tablet koupit školákovi, přečtěte si článek 5 důvodů, proč pořídit školákovi tablet.

Chci tablet, kterému vydrží baterie

Tablety s kvalitní baterií zvládnou 4 – 5 hodin nepřetržitého provozu. Díky tomu budete moct děti zabavit na celé odpoledne, aniž byste mezi tím museli dobíjet baterii. Při cestování navíc mnohdy k nabíjení není příležitost, takže budete rádi, když baterie vydrží dostatečně dlouho.

Chci tablet za příznivou cenu

Cena je jednou z nejdůležitějších kategorií, ať už nakupujete cokoliv. Je jasné, že za tablet pro děti nebudete chtít utrácet vysoké sumy, ale jít po nejlevnějších modelech taky nemusí být dobrá strategie. Ideální je vybrat si nějaký, který bude splňovat vaše požadavky z hlediska použití. Rozumná investice do tabletu pro děti je 2 až 4 tisíce korun.

TABLETY za 2 - 4 000 Kč

Nepodporovaný prohlížeč

Litujeme, používáte internetový prohlížeč, ve kterém vám Okay nebude fungovat.

Zkontrolujte prosím, zda používáte aktuální verzi některého z podporovaných prohlížečů níže, nebo zda máte v prohlížeči povolenou podporu JavaScriptu.

Podporované prohlížeče jsou:

Omlouváme se, že naše aplikace nefunguje na starších prohlížečích.