Užij si týden kávy v OKAY! Kávovary za nejlepší ceny!

Copy of D2111-Microsite Týden kávy
Připravit lahodnou kávu v pohodlí vlastního domova nebylo nikdy jednodušší. Její milovníci jsou doslova hýčkáni plno automatickými přístroji, s nimiž mohou mít svůj oblíbený nápoj kdykoliv na něho dostanou chuť.
Často stačí jen stisk jediného tlačítka.
Automatická espressa
Automatická espressa jsou vlajkovými loděmi mezi kávovary. Nabízejí zcela automatizovaný proces přípravy kávy, od jejího umletí přes upěchování až po spaření. Ocení je především domácnosti, v nichž se káva konzumuje každodenně, nebo menší firmy. Jejich předností je jednoduchost a rychlost přípravy. Hlavními parametry pro výběr automatického espressa jsou tlak, příkon a objem nádržky na vodu.
Pákové kávovary
Pákové kávovary nabídnou stejně kvalitní kávu jako automatická espressa. Nejsou plně automatické, ale jejich předností je nižší cena. Proti kapslovým kávovarům navíc vynikají vůní čerstvě namleté kávy. Při výběru pákového kávovaru je třeba vědět, zda chcete připravovat jen presso nebo i cappuccino či latté. Pro přípravu mléčné kávy musí kávovar obsahovat i trysku pro napěnění mléka.
Kapslové kávovary
Hlavní předností kapslových kávovarů je jejich jednoduchost a rychlost. Během chvilky zvládnou připravit lahodné espresso nebo latté. Ušetří práci i čas s mletím kávy – stačí vložit kapsli a o zbytek se už kávovar postará sám. Při výběru kapslového kávovaru je vhodné se ujistit, že v nabídce kapslí, které do něj budete používat, nechybí vaše oblíbené příchutě – vyberte si.

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky