Sleduj hokej s Lepší.TV

D2120_Lepší-TV_21300
K NOVÉ TELEVIZI ZDARMA*
SLEDUJ MISTRY!
Jak získat 3 měsíce Lepší.TV zdarma?

1. Vyberte si z akční nabídky televizorů v OKAY.
2. Registrujte svůj nákup na lepsi.tv/okay.
3. Zadejte promo kód, který vám byl zaslán s nákupem (letáček nebo e-mail)

A pak už si užívejte 3 měsíce s Lepší.TV zdarma.

Vybrat televizi

Televizory Hisense se vyznačují rychlým operačním systémem VIDAA s intuitivním ovládáním. Prémiové modely nabízejí špičkovou technologii ULED nebo například sportovní a herní mód pro dramatičtější zážitky.

Vybrat televizi
NÁŠ TIP
Smart televize 55U7QF
Zobrazit

Inovativní OLED TV a NanoCell TV od LG poskytují výjimečnou obrazovou kvalitu s fascinujícími detaily, nedostižnými barvami a kontrastem. Díky tomu si své oblíbené televizní pořady, filmy a hudbu vychutnáte zcela novým způsobem.

Vybrat televizi
NÁŠ TIP
Smart televize 65NANO90
Zobrazit

Chytré televizory Philips jsou jako jediné opatřeny technologií Ambilight, která do vaší domácnosti přinese dynamickou světelnou show. Sledování filmů, hraní her i poslouchání hudby je s ní ještě působivější.

Vybrat televizi
NÁŠ TIP
Smart televize 50PUS7855/12
Zobrazit

V nabídce televizorů TCL si své najdou milovníci filmů a TV seriálů, náruživí hráči i vyznavači prémiového designu. Díky moderním technologiím obrazu a zvuku i operačnímu systému Android TV otevírá TCL prostor neomezené a kvalitní zábavě.

Vybrat televizi
NÁŠ TIP
Smart televize 55EP641
Zobrazit

Moderní televizory Samsung přinášejí díky technologii QLED revoluční kvalitu obrazu. Vyznačují se také inovativním zvukem, který se přizpůsobí každé scéně, originálním designem nebo například využitím Lifestyle TV.

Vybrat televizi
NÁŠ TIP
Smart televize QE55Q64T
Zobrazit

Televizory METZ blue se vždy postarají o tu nejlepší zábavu. Jsou založeny na operačním systému Android, takže mohou díky mnoha aplikacím nabídnout nekonečné množství obsahu – filmy, seriály nebo třeba oblíbené hry.

Vybrat televizi
NÁŠ TIP
Smart televize 42MTC6000Z
Zobrazit
Co je Lepší.TV a jak funguje?

Lepší.TV umožňuje sledování 125 televizních stanic s moderními funkcemi (nahrávání, zpětné zhlédnutí, přetáčení...) Pro příjem stačí internetové připojení a Smart TV, počítač, mobil či tablet s aplikací Lepší.TV. Použít lze ale i klasický televizor s Lepší.TV BOXem.

Více o Lepší.TV >
Sledování na Smart TV

Smart TV je chytrá televize, kterou lze připojit k internetu. Díky operačnímu systému (Android TV, Tizen, WebOS aj.) ji lze používat k procházení webových stránek, instalovat do ní další aplikace, hrát hry nebo například poslouchat hudbu. Je připravena pro sledování Lepší.TV.

Vybrat Smart Tv >
*3 měsíce zdarma.Podmínky akce

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky