Toyota Šicí stroj Toyota Jeans 17C Šicí stroj Šicí stroj Toyota Jeans 17C Šicí stroj Toyota Jeans 17C 4.75 4 4390

Šicí stroj

Šicí stroj Toyota Jeans 17C

Cena s DPH:
4 390 Kč
Splátky:
od 164 Kč
Původní cena:
4 890 
Ušetříte
10% 500 Kč

Už jen 4 kusy

Tento produkt není momentálně dostupný k rezervaci na žádné prodejně.

Funkce zpětný chod, Overlockový steh , Příkon 65 W, Počet programů 17 další specifikace

Šicí stroj Toyota JEANS 17C nabízí robustní celokovovou konstrukci ze speciální slitiny lehkých kovů. Neobvykle velký prostor pod přítlačnou patkou, vám umožní jednoduše naskládat i několik vrstev džínsoviny nebo jiné silné látky. Silný motor a odolná konstrukce se postarají o to, že i navrstvená džínsovina bude prošita. Perfektně prošije i jinak problematické velmi tenké látky a pružné materiály. 

Vybírat můžete ze 17 šicích programů, které jsou souborem nejpoužívanějších stehů. Jeden z nich je například pružný overlockový steh, který mnoho strojů nemá. Také disponuje trojitým pružným přímým stehem pro pevné sešívání všech druhů materiálů nebo pro prošívání. Praktický je také látací steh pro opravu roztržených míst nebo čtyřkrokové šití knoflíkové dírky. 

Vertikálně uložený kyvný chapač je  výhradně v celokovovém provedení vyniká precizním provedením. Použitý materiál vám také zaručuje bezchybný a spolehlivý chod po mnoho let. Rozměrný kryt volného ramene s prostorem na příslušenství po sejmutí umožňuje pohodlné šití dutých tvarů. Pokud potřebujete větší plochu pro uspořádání látky, stačí jednoduše kryt nasadit. Při přesném šití oceníte jemné ovládání chodu elektronickým nožním spínačem. Jednoznačné je také zapínaní zpětného chodu, které je důležité například při ukončení švu. 

V horní části šicího stroje je odklopný kryt s podrobným návodem obsluhy Toyota JEANS 17C. Informace jsou graficky znázorněny. To zajisté ocení začátečníci ale i profesionálové.  Návod vám přesně ukáže jak správně vést nit do jehly. Jak nastavit správné napětí nití a spoustu dalších užitečných rad.

Součástí stroje je bohaté příslušenství. Náhradní cívky, šroubováček, páráček, patka pro šití knoflíkových dírek, patka pro všívání zipu a sada jehel pro šití džínsoviny. Nechybí ani detailní návod k obsluze stroje a záruční doba prodloužená na tři roky. 


Parametry

VLASTNOSTI
BarvaBílá
Funkce šicího strojeŠití
Volné ramenoAno
Knoflíkový typ4 kroky
Počet programů17
DisplejNe
PŘÍKON
Typ napájeníElektrický
Příkon65 W
HMOTNOST A ROZMĚRY
Hmotnost5 kg
Šířka412 mm
Hloubka192 mm
Výška292 mm
TECHNICKÉ DETAILY
Funkcezpětný chod, automatické navlékání nitě
Overlockový stehY

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
 • 0 hlasů
  • Užívám jen krátce ale o proti staršímu stroji sto a jedna.
  0 hlasů
  • Super výrobek za dobrou cenu. Příslušenství v poho, myslím že bude sloužit dobře
  • Špatný manual, CD jen pár fotek. Kdo není od fochu, tak bude tápat co stroj vše umí
  0 hlasů
 • 0 hlasů

Šicí stroj Toyota Jeans 17C Šicí stroj Toyota Jeans 17C

4 390 Kč bez DPH 3 628