Drátová myš

Ravcore Cyclone RAVMYS45244

Ilustrační fotografie

Cena s DPH:
999 Kč
Dostupné ihned na 3 prodejnách
REZERVOVAT NA PRODEJNĚ
Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno Podobné produkty

Kód výrobku: MYSTC3232
Part.No.: RAVMYS45244

Přizpůsobte si svůj Ravcore Cyclone tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Sedm programovatelných kláves, pět uživatelských profilů a přívětivý software vám umožní přiřadit funkce jednotlivým klávesám a nastavit makra tak, aby vyhovovaly vašim představám a ulehčily vám práci s počítačem. Ergonomický design zajišťuje dlouhé a bezproblémové použití. Myš je vhodná pro leváky i praváky. Pletený kabel s pozlaceným USB portem zaručuje vysokou životnost. S celkovou hmotností 171 g vám Cyclone padne do ruky a umožní vám přesné, pohodlné a snadné ovládání.

 

Komfort. Rychlost. 

Skenování běží rychlostí až 12000 FPS, maximální rychlost pohybu dosahuje 150 IPS, hodnota polling / report rate nám ukazuje frekvenci v rozmezí 125 - 1000 Hz. Při používání herní myši RAVCORE Cyclone tak nebudete mít žádné vstupní zpoždění! Vyberte podsvícení z plné barevné palety. Pomocí našeho specializovaného softwaru můžete nastavit jednu ze čtyř úrovní jasu a dalších světelných efektů. Podsvícení můžete kdykoli vypnout.


 

Výkon. Funkce.

S legendární čipovou sadou Avago 9800 můžete použít čtyři volby programovatelné rychlosti DPI z víceúrovňového nastavení 1000 až 8200 DPI. Speciální software a chipset používají pokročilé funkce, jako je programovatelné rozlišení a obnovovací frekvence, stejně jako konfigurovatelné klávesy umožňující přizpůsobení zařízení různým uživatelským preferencím.


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku

Splátková kalkulačka

Při výpočtu splátek došlo k chybě.
Splátky nelze v aktuální chvíli vypočítat.
Cena s DPH: 999 Kč
Přímá platba:
0
Doba splácení:
0 měsíců
Měsíční splátka
Podrobnosti o úvěru
Výše jedné splátky:
Počet splátek:
Splatnost ke dni v měsíci:
Předpokládané datum poskytnutí:
Datum první splátky:
Datum poslední splátky:
Roční úroková sazba:
Celková částka splatná spotřebitelem:
RPSN: