Kamera do auta Garmin Dash Cam 46 FullHD, GPS, 140°

Zboží je vyprodáno

Kamera do auta Garmin Dash Cam 46 FullHD, GPS, 140°

  • Autokamera pořizující videozáznam v HD rozlišení 1080p při 30 fps
  • Široké zorné pole 140° se záběrem celé silnice
  • Náhled videa a nastavení kamery na 2“ LCD displeji
  • Záznam přesné pozice včetně času pomocí vestavěné GPS
  • Snadné spárování s mobilním telefonem prostřednictvím Bluetooth a Wi-Fi
  • Vestavěný G-senzor, jenž v případě nehody uzamkne pořízený záznam
  • Fotoaparát s rozlišením 2 Mpx pro pořízení fotodokumentace při nehodě
  • Integrovaný mikrofon, jenž zaznamená zvuk uvnitř vozu
  • Varování před čelní srážkou a vyjetí z jízdního pruhu
Kód výrobku: DASHCAM46
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Kamery do auta

Autokamera
Garmin Dash Cam 46


Užijte si bezpečnější cesty automobilem a pořizujte jejich záznamy ve vysokém HD rozlišení pomocí autokamery Garmin Dash Cam 46. Kamera do auta Garmin se stane vašim skvělým pomocníkem na každé cestě, kdy umožňuje pořizovat videozáznamy včetně zvuku, díky vestavěnému GPSpřijímači budete mít dokonalý přehled o trase vaší cesty a pomocí varování před čelní srážkou a vyjetím z pruhuupozorní na nebezpečné situace.

Autokamera Garmin Dash Cam 46

Záznamy cest ve vysokém rozlišení


V dnešním hektickém automobilovém provozu jsou nehody na denním pořádku. Díky autokameře Garmin Dash Cam 46 ale budete mít jistotu, že viník nehody nebo nebezpečné situace jen tak neunikne. Kamera pořizuje záznamy ve vysokém HD rozlišení 1080prychlostí 30 snímků za sekundua se širokým zorným polem 140°pro záběr celé silnice. Objektiv kamery si poradí i se zhoršenou viditelností a vestavěný mikrofon nahraje i zvuk uvnitř vozu.


Autokamera Garmin Dash Cam 46

Varování před srážkou, vyjetím z pruhu a radary


Kamera obsahuje citlivý G-senzor, který v případě nebezpečí v podobě nárazu, prudkého brzdění nebo silného otřesu uzamkne pořízený záznam proti přepsání a zajistí tak důležitý důkaz pro případné pátrání po viníkovi. Na vašich cestách vás také bude upozorňovat na nebezpečí čelní srážky, vyjetí z pruhu nebo měřené úseky s rychlostními radary. S vestavěným GPSpřijímačem navíc budete mít dokonalý přehled o trase vaší cesty, včetně času i rychlosti jízdy.

Autokamera Garmin Dash Cam 46


Snadné sdílení pořízených záznamů


Veškeré pořízené záznamy vašich cest se budou automaticky ukládat na microSD kartu (není součástí balení) a díky vestavěnému Bluetootha Wi-Fipřipojení je možné jednoduše sdílet videa a fotografie pořízené 2Mpx fotoaparátem přímo do vašeho chytrého telefonu. V aplikaci Garmin Drivelze poté videa prohlížet, střídat a ukládat. Potěší také funkce automatického zahájení nahrávání po připojení externího napájení z 12V zásuvky.


Autokamera Garmin Dash Cam 46