Ergomax (1+1) - Matrace, 200x85x23, potah Silver

Zboží je vyprodáno

Ergomax (1+1) - Matrace, 200x85x23, potah Silver

Kód výrobku: 230-0032/005

Kvalitní spánek závisí na kvalitní posteli, ale hlavně na kvalitní matraci. Matrace Ergomax je tou pravou pro váš zdravý a klidný spánek. Tato matrace Ergomax je taštičkovitá a poskytne vám zcela nový zážitek ze spaní. Bolest zad nebo krční páteře bude pro vás minulostí.

Matrace Ergomax je vyrobena z velmi kvalitních materiálů a to z vysoce elastické paměťové pěny VISCO, která má vzdušnou strukturu a tím pádem umožňuje odpařování vlhkosti a regulaci tepla, odolná, mimořádně pružná, poskytuje tělu vhodnou oporu a přináší pocit nadlehčení. VISCO líná pěna při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost a tvar podle absorbovaného tepla. To zaručuje výborné přizpůsobení matrace jakékoliv váhové kategorii při všech polohách spánku, na zádech a hlavně na boku. Paměťová pěna znatelně zvyšuje kvalitu spánku. Jádro matrace Ergomax je tvořeno taštičkovými pružinami, od výrobce AGRO, kvalitní HR pěnou a vrstvami z přírodního kokosového vlákna. Matrace s taštičkovytými pružinami obsahují téměř čtyři stovky pružin, které jsou samostatně uloženy v sáčcích  „taštičkách“ z netkané textilie. Každá pružina je uložena samostatně, navzájem se nedotýkají, a tak může každá reagovat zvlášť. Kokosové vlákno je přírodní vlákno rostlinného původu z kůry plodů kokosové palmy. Tyto desky se používají pro zpevnění matracového jádra a pro zvýšení pevnosti matrace. Desky z kokosového vlákna jsou odolné pro hnilobě a mají vysokou prodyšnost. Kvalitní studená pěna (HR pěna). Nebojte, nechladí. Je pouze vyráběna tzv. studeným procesem. Matrace vyrobené ze studené pěny mají větší póry, jsou proto prodyšnější, mají lepší elastické vlastnosti, tvarovou stálost, jsou komfortnější. HR pěna je vysoce odolná vůči deformacím.

Matrace Ergomax je oboustranná. Tím pádem si každý z vás snadno může zvolit, jaká strana matrace mu vyhovuje nejvíce. Matrace Ergomax je ortopedická a má výšku 23 cm. Další výhodou matrace Ergomax je její snímatelný a pratelný potah Silver, který má po stranách zip pro snadnější sundávání i zpětné nasazení potahu. Tato matrace má zároveň 7 anatomických zón, které umožňují vašemu tělu regeneraci, a zajišťuje uvolnění svalů během spánku. Skvěle se tak přizpůsobí vašemu tělu a vy tak budete odpočatí a plní energie na další den.

Matrace Ergomax je vhodná na nepolohovatelný lamelový rošt. 

 

Výhody:

 • kvalitní HR pěna a kokosové vlákno
 • oboustranná
 • snímatelný a pratelný potah Silver
 • 7 anatomických zón
 • na nepolohovatelný rošt

 

Provedení:

 • rozměry matrace: 200x85 cm
 • výška matrace: 23 cm
 • materiál matrace: HR studená pěna, deska z kokosového vlákna, VISCO pěna, taštičkovité pružiny
 • potah: Silver, pratelný na 60°C
 • nosnost matrace: 120 kg

 

Dodání:

 • Uvedená cena je za 2 ks matrace