Accent NEON, zlatá

Accent NEON, zlatá

Accent NEON, zlatá

Kód výrobku: NEONGOLD

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Smartphony

Nejprodávanější Smartphony

1
Skladem
2
3

Hrdý nástupce

Accent NEON je nový model ve zcela nové řadě smartphonů Accent v Dual SIM provedení, vycházející s předchozího modelu Pearl. Rychlý procesor, dostatečná paměť RAM a úložiště s možností rozšíření jsou hlavní vlastnosti tohoto smarthphonu. Samozřejmostí je kvalitní fotoaparát, velký čitelný displej, připojení LTE a v neposlední řadě také skvělý design v kovovém provedení.

Výkonné jádro

Rychlý čtyřjádrový procesor MTK6737 pracující na frekvenci 1,3 GHz poskytne spolu s 2 GB paměti RAM dostatečný výkon pro běh všech potřebných aplikací, her, videa i hudby. Všechna tato data jsou ukládána na vnitřní úložiště s kapacitou 16 GB, které je možné rozšířit pomocí paměťové karty velikosti až 32 GB. V paměti je předinstalován velice oblíbený mobilní operační systém Android 6.0 Marshmallow.

 

 

Špičkové zpracování

HD displej s rozlišením 1280 x 720 pxoplývá úhlopříčkou 5", což je dnes standard pro multimediální smartphony. Robustní provedení kovového krytu a rámečku zaručuje odolnost při běžném používání. Zadní kryt má navíc matnou povrchovou úpravu pro lepší úchop. Také se zde nachází čtečka otisků prstů pro maximální zabezpečení jednotlivých aplikací nebo celého telefonu. Standardní senzory světla a přiblížení jsou k dispozici stejně jako G Senzor 3D.

Možnosti sdílení

Kamery s optikou značky Panasonic se pyšní rozlišeními 16 Mpixa 8 Mpix. Sdílení pořízených fotografií zajistí rychlé rozhraní Wi-Finebo mobilní síť 4G/LTE. Samozřejmostí je také Bluetoothpro synchronizaci s dalšími zařízeními jako jsou bezdrátová sluchátka, televizor, reproduktory a další. Baterie má kapacitu 2300 mAh s podporou rychlého nabíjení 2A nabíječkou. Součástí balení je USB nabíječka, USB kabel a sluchátka.

Accent NEON, zlatá
Accent NEON, zlatá
Accent NEON, zlatá
Accent NEON, zlatá
Accent NEON, zlatá