SPORÁK MORA V AKCI ZA 4999 Kč dříve za 5635 Kč | pouze 11 ks
Nikon Nikon SB-910 Nikon SB-910 11490

Blesk

Nikon SB-910

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnáchKód výrobku: FSA04001       Part.No.: FSA04001

Profesionální blesk Nikon SB-910 s i-TTL řízením záblesku, který je kompatibilní s jednookými zrcadlovkami Nikon formátů FX a DX nabízí fotografům použití jak při upevnění na fotoaparátu, tak v bezdrátovém provozu na praktické nožce.

S bleskem SB-910 máte možnost použít tři rozložení osvětlení. Při použití teleobjektivů je výhodné použít rozložení se zdůrazněným středem. Ideální pro skupinové snímky je vyvážené rozložení, které světlo rozptyluje rovnoměrně po celém obrazovém poli. Standardní rozložení udělá kompromis mezi výkonem záblesku a osvětlením obrazového pole, tak aby snímek dosáhl maximální kvality.

K optimálnímu zachycení objektu přispívá také automatické motorické zoomování v ohniskovém rozsahu 17–200 mm. Nastavení zábleskové jednotky je snadné díky přehlednému menu, které se zobrazuje na velkém LCD displeji. Tlačítka jsou prakticky rozmístěná a jsou osvětlená, takže nemusíte dlouze hledat správné tlačítko při zhoršených světelných podmínkách.

Scénu můžete osvětlovat i nepřímým zábleskem. Hlava blesku je výklopná doprava i doleva v maximálním úhlu 180 stupňů. Směrem nahoru ji lze vyklopit v úhlu 90° a směrem dolů maximálně o 7°. Při použití filtru ho jednotka automaticky detekuje a upraví nastavení vyvážení bílé barvy. Při odpalování série blesků v rychlém sledu je jednotka chráněna tepelnou ochranou proti přehřátí. Použitím tužkových NiMH baterií HR6 se rychlost dobíjení blesku sníží až na 2,3s

Součástí balení je praktický stojánek pro bezdrátové focení. měkké pouzdro, difúzní nástavec a filtry pro žárovkové a zářivkové světlo. 


Parametry

HMOTNOST A ROZMĚRY
Hmotnost510 g
Rozměry (ŠxHxV)78,5 x 113 x 145 mm
PŘÍKON
Typ baterieAA baterie
TECHNICKÉ DETAILY
Přibližný recyklační čas880 s
Vzdálenost pro záznam0.6 - 20
BarvaČerná
ModelVideorekordér
Bezdrátové připojeníAno
Kompatibilita s kamerami značekNikon
Bleskové systémy specifické pro různé značkyi-TTL(Nikon)
Nastavení sklonuHorizontálně, Svisle
Směrné číslo (ISO 100, 35mm zoom)34 m

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?