LEDNIČKA SAMSUNG V AKCI ZA 19 999 KČ dříve za 24 990 Kč | pouze 7 ks
Nikon Nikon D5100 + 18-55 AF-S DX VR BAZAR  Nikon D5100 + 18-55 AF-S DX VR BAZAR 12790

Nikon D5100 + 18-55 AF-S DX VR BAZAR

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Rozbaleno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Canon EOS 1300D + 18-55 DC + 75-300 DC Canon EOS 1300D + 18-55 DC + 75-300 DC

12 388 Kč s DPH 14 990 Kód výrobku: D5100_ZT01

Důvody zařazení mezi bazarové zboží: 

  • rozbaleno

 

 

Nikon D5100 + 18-55 AF-S DX VR

Nikon D5000 je výkonná a všestranná jednooká zrcadlovka produkující statické snímky vynikající kvality a ozvučené videosekvence s vysokým rozlišením. Fotoaparát je neuvěřitelně snadno použitelný a nabízí množství automatizovaných funkcí napomáhajících dosažení požadovaných výsledků.

 

Přístroj je vybavený úchvatným obrazovým snímačem formátu DX s 12,3 milionu pixelů produkujícím snímky s výjimečnou úrovní detailů. Inovativní výklopný a otočný LCD monitor usnadňuje fotografování z libovolných úhlů a přináší nové možnosti využití režimu živého náhledu. Ať již pořizujete statické snímky nebo videosekvence, můžete vyklápět a otáčet LCD monitor fotoaparátu pro záběry z nadhledu, podhledu a ze strany, nebo pro pořizování autoportrétů.

 

Množství automatizovaných motivových programů usnadňuje pořizování perfektních snímků v množství situací a široká nabídka retušovacích funkcí umožňuje vylepšování snímků přímo ve fotoaparátu. S takovýmto množstvím výkonných funkcí v kompaktním a lehkém těle nabízí fotoaparát D5000 aktivním lidem fantastické možnosti pořízení úchvatných snímků z libovolných úhlů.

 

  • Inovativní výklopný a otočný LCD monitor
  • Živý náhled a funkce D-Movie
  • Vynikající kvalita obrazu – 12,3 milionu pixelů a široký rozsah citlivostí ISO
  • Rozsáhlé menu Retouch obsahující množství editačních funkcí
  • 19 motivových programů

 

2,7" výklopný a otočný LCD monitor s mechanismem otevírajícím se směrem ke spodní části fotoaparátu umožňuje pořízení snímků z libovolných úhlů a uchovává stabilní držení fotoaparátu. V době, kdy se LCD monitor nepoužívá, jej lze sklopit směrem k tělu fotoaparátu pro maximální ochranu před poškozením.

 

Funkce D-Movie umožňuje pořizovat překrásně ozvučené videosekvence ve vysokém rozlišení (HD). Velký obrazový snímač a vysoká citlivost ISO společně nabízejí výjimečnou kvalitu obrazu. Pro dosažení kinematografických efektů lze využít širokou nabídku výměnných objektivů NIKKOR. Pořízené videosekvence lze přehrávat na fotoaparátu nebo na televizoru HDTV.

 

Živý náhled se sledováním objektu: Režim živého náhledu umožňuje určovat výřez snímků za pomoci LCD monitoru. Čtyři snadno nastavitelné režimy automatického zaostřování zaručují pořízení ostrých snímků: Face priority AF (priorita zaostření na obličej), Wide area AF (velkoplošná zaostřovací pole), Normal area AF (normální zaostřovací pole) a Subject Tracking AF (sledování objektu [prediktivní zaostřování]; zachovává správné zaostření objektu i v případě, že objekt krátkodobě opustí obrazové pole zabírané objektivem.

 

Obrazový snímač CMOS formátu DX s 12,3 milionu pixelů umožňuje zachycovat snímky s úžasnou mírou detailů a vytvářet řezavě ostré zvětšeniny.

 

Velký rozsah citlivostí ISO (200-3200) lze navíc rozšířit ještě o hodnoty ISO 6400 a ISO 100. Lze tak použít kratší časy závěrky a výrazně snížit riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a při fotografování za nízké hladiny osvětlení.

 

Zabudovaný systém redukce prachu: Jednotka čištění obrazového snímače a systém kontroly toku vzduchu v zrcadlovém boxu udržují prach mimo obrazový snímač a zaručují tak čisté snímky bez skvrn.

 

Pokročilý autofokus s všestranným 11bodovým AF modulem Multi-CAM100 nabízí rychlé a přesné zaostření objektů ve velké části obrazového pole. Čtyři režimy činnosti zaostřovacích polí včetně režimu 3D-tracking AF poskytují ostré výsledky bez ohledu na to, jestli se fotografovaný objekt nachází mimo střed obrazu a/nebo se rychle či zcela nepředvídatelně pohybuje.

 

Systém detekce motivu optimalizuje bezprostředně před otevřením závěrky expoziční parametry, zaostření a vyvážení bílé barvy a poskytuje expozičně přesné snímky s vysokou ostrostí.

 

Systém zpracování obrazu EXPEED zaručuje optimální výkonnost a maximální kvalitu obrazu.

 

Funkce Active D-Lighting automaticky zachovává detaily ve světlech a stínech pro získání úchvatných snímků s přirozeným kontrastem. Funkce pracuje v okamžiku expozice snímku a lze ji aplikovat ve čtyřech různých intenzitách, a to automaticky nebo manuálně.

 

Motivové programy automaticky upravují nastavení fotoaparátu včetně parametrů předvoleb pro optimalizaci snímků a funkce Active D-Lighting a řeší tak obtížné fotografické situace s optimálními výsledky. Pro přístup k většině dostupných motivových programů stačí otočit volič expozičních režimů do polohy SCENE. Na monitoru se zobrazují vzorové snímky jako pomůcka pro volbu správného motivového programu z 19 dostupných.

 

Rozsáhlé menu Retouch umožňuje upravovat a vylepšovat snímky přímo ve fotoaparátu. Menu nabízí široké spektrum fotoeditačních funkcí, mezi které patří funkce Perspective Control (Perspektiva), Soft Focus (Změkčovací filtr) a Color Outline (Omalovánky) transformující snímky v perokresby.

 

Nastavení pro optimalizaci snímků umožňují dosáhnout požadovaného vzhledu a nálady snímků a videosekvencí ještě před jejich pořízením. K dispozici je šest pevných předvoleb pro optimalizaci snímků: Standard, Vivid, Neutral, Monochrome, Portrait a Landscape.

 

Vysoce odolná závěrka testovaná na 100 000 pracovních cyklů: záruka výjimečné spolehlivosti. Závěrky byly testovány na zkompletovaných fotoaparátech a nabízejí přesné časování expozic.

 

Režim Tichá expozice: ideální vybavení pro fotografování spících dětí díky znatelnému potlačení provozních zvuků vydávaných interními mechanismy přístroje při stisknutí tlačítka spouště.

 

Rozsáhlé možnosti přehrávání snímků včetně režimu kalendáře pro třídění snímků podle data a času jejich pořízení, zobrazení stránek se 72 náhledy snímků a zobrazení histogramu aktuálně viditelné části snímku. Kompatibilita s rozhraním HDMIvestavěný konektor HDMI (High Definition Multimedia Interface) usnadňuje prohlížení snímků a videosekvencí na televizorech HDTV. Stačí jen propojit fotoaparát s televizorem pomocí kompatibilního kabelu HDMI.

 

Objektivy NIKKOR: přístroj je optimalizován pro použití v kombinaci s objektivy AF-S a AF-I NIKKOR, které jsou známé svou vynikající ostrostí, vysokým kontrastem a věrným barevným podáním.

 

Systém GPS zprostředkovaný volitelnou jednotkou GP-1 upevňovanou na fotoaparát zaznamenává automaticky informace o zeměpisné šířce a délce, nadmořské výšce a času ve formě ‘geotagů’ do hlaviček EXIF obrazových souborů snímků.


Parametry

KVALITA OBRAZU
Efektivní počet pixelů16,2 MP
Typ fotoaparátuPříslušenství k foroaparátu SLR
Velikost obrazového senzoru1/2.33"
Typ snímačeCMOS
Maximální rozlišení fotografie4928 x 3264 px
Rozlišení fotografií2464 x 1632,3696 x 2448,4000 x 2248
Stabilizátor obrazuNe
Celkový počet megapixelů16,9 MP
Velikost obrazového senzoru (š x v)23,6 x 15,6 mm
Podporované formáty obrázkůJPG
OBJEKTIV
Optický zoom3x
Ohnisková vzdálenost18 - 55 mm
Konstrukce objektivu (části/skupiny)11/8
ZAOSTŘOVÁNÍ
OhniskoTTL
Režimy automatického zaostřováníKontinuální automatické ostření, Multi Point Auto Focus, Jednorázové automatické ostření
Pomocný paprsek automatického zaostřeníAno
Zámek AFAno
OSVĚTLENÍ
ISO citlivost200, 400, 800, 1600, 3200, 6400, Auto
Módy světelné expozicePriorita clony, Auto, Manuální, Priorita závěrky
Nastavení expoziceProgram AE
Expoziční kompenzace± 5EV (1/3EV step)
Měření světlaStředové měření, Bodové
ZÁVĚRKA
Rychlost závěrky (min)1/4000 s
Rychlost závěrky (max)30 s
Typ spouště fotoaparátuElektronický
BLESK
Režimy bleskuAuto, Vyplnit, Vypnutí blesku, Manuální, Redukce červených očí, Pomalá synchronizace
Nastavení expozice bleskuAno
VIDEO
Nahrávání videaAno
Maximální rozlišení videa1920 x 1080 px
Typ HD rozlišeníFull HD
Rozlišení videa640 x 480,1280 x 720,1920 x 1080 px
Formát analogového signáluNTSC, PAL
Média pro přehráváníH.264, MOV, MPEG4
Frekvence snímků videa za sekundu30 fps
ZVUK
Zabudovaný mikrofonAno
Nahrávání hlasuAno
PAMĚŤ
Podpora paměťových karetSD, SDHC, SDXC
OBRAZOVKA
DisplejLCD
Úhlopříčka displeje7,62 cm (3")
Rozlišení displeje fotoaparátu921000 px
Zorné pole100%
HLEDÁČEK
Zvětšení0,78x
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
PictBridgeAno
Napájecí konektorAno
FOTOAPARÁT
Vyvážení bíléAuto, Oblačný, Denní světlo, Flash, Fluorescenční, Inkandescenční, Manuální, Stín
Režimy scenériePláž, Svit svíčky, Děti, Zblízka (makro), Soumrak, Krajina, Noční krajina, Noční portrét, Párty uvnitř, Portrét, Autoportrét, Sníh, Sporty, Soumrak
Fotografické efektyČerná a bílá, Neutrální, Živý
Samospoušť2,5,10,20 s
PřehráváníFilm, Jeden snímek, Přehrávání fotografií
Montáž na stativAno
HistogramAno
Úprava obrazuRotující
Jazyk nabídky OSDARA, CHI (SIMPL), CZE, DAN, DEU, DUT, ENG, ESP, FRE, ITA, JPN, KOR, NOR, POL, POR, RUS, SWE, THA, TUR
BATERIE
Typ zdrojeBaterie
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Typ baterieEN-EL14
VZHLED
BarvaČerná
PROVOZNÍ PODMÍNKY
Provozní rozsah teplot (T-T)0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost0 - 85%
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka12,8 cm
Hloubka9,7 cm
Výška7,9 cm
Hmotnost510 g
Hmotnost (včetně baterie)560 g
DALŠÍ CHARAKTERISTIKY
Možnost videozáznamuAno
Počet portů USB 2.01
Počet HDMI portů1
Zabudovaný bleskAno
Digital SLRAno
Odolný proti prachuAno
Rychlost závěrky30 - 1/4000
Rozsah clony3,5 - 5,6
Ohnisková vzdálenost (ekvivalentní 35mm filmu)27 - 82,5 mm

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku

Canon EOS 1300D + 18-55 DC + 75-300 DC Canon EOS 1300D + 18-55 DC + 75-300 DC

12 388 Kč s DPH 14 990 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?