Logitech Logitech volant Logitech Driving Force GT pro PS3, PC NEKOMPLETNÍ  Logitech volant Logitech Driving Force GT pro PS3, PC NEKOMPLETNÍ 3299

Logitech volant Logitech Driving Force GT pro PS3, PC NEKOMPLETNÍ

Prodej ukončen

perfektní zpětná odezva vytočení volantu o 900° velké množství ovládacích prvků Nekompletní příslušenství

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Nekompletní příslušenství, chybí pedály. Nemusí být v originálním obalu.


Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, chybí pedály.

Dopřejte si realistický simulátor Logitech Driving Force GT s pokročilou odezvou na pohyb vozidla ve hře. Systém je licencován pro hru Gran Turismo, pro kterou byl speciálně vyvinut a vyladěn. O maximální realitu se stará pogumovaný volant vytočitelný do 900°, sekvenční řadící páka, brzdný a akcelerační pedál. Díky jednodílné konstrukci volantu je docíleno maximální pevnosti bez nepříjemného vrzání. Řadící páka pak překvapí nulovou vůlí, díky čemuž je dokonale přesná a velice tichá. Minulostí je i kalibrace příslušenství, díky optickému kódování je volant přesně seřízený a ke ztrátě kalibrace nedochází ani po delší době. Maximální možnosti nastavení zajišťuje bohatá nabídka ovládacích prvků, PlayStation tlačítek a 24pozicového kolečka., které umožňuje nastavení ovládání v reálném čase při probíhajícím závodě.

Užijte si perfektní realistickou odezvu všech součástí řízení. Ucítíte přenos váhy, proklouznutí gumy i vadnutí brzd. Využijte odezvu ve svůj prospěch a pokořte své protivníky. S volantem Driving Force GT dosáhnete těch nejlepších výsledků ve své oblíbené závodní hře. 

 

Logitech posunul ovládání volantu ještě o stupeň dál k realitě. Díky propracované mechanice lze volantem otočit o 900°, tedy 2,5krát dokola, což je stejné rozmezí, které mají závodníci ve svých vozech. Tak usedněte za volant a ukažte jim, kdo je tu pánem!

 

Nastavte si každý detail díky bohaté nabídce ovládacích prvků a inteligentnímu nastavení ovládání s 24 pozicemi. Díky tomu si vše potřebné, jako brzdní síly či kontrolu trakce nastavíte v reálném čase, aniž byste museli vypínat hru či otvírat menu hry. Tak proč zastavovat?

 

Pokročilé funkce a pohodlí, na které si zvyknete. Díky pogumovanému věnci volantu vám už ruka z volantu těsně před cílem nesklouzne. S pocitem jistoty hrdě projedete ty nejtěžší výzvy, které vám tvůrci hry připravili. Díky jednodílné konstrukci volant při rychlých manévrech nevrže ani se neohýbá.
 

Vychutnejte si pocit profesionálních závodníků. Precizní zpracování volantu a veškeré mechaniky zajišťuje převody i ostatní mechanické díly zcela bez vůle, která obyčejně stojí za poruchami a hlučností pohyblivých součástí. Jedině s plynulým řazením dosáhnete výsledků, na který můžete být pyšní.
 

Logitech Driving Force GT není pouhým simulátorem závodních automobilů, nyní pocítíte opravdovou jízdu na vlastní kůži. S brzdovým a akceleračním pedálem se zpětnou odezvou přesně ucítíte každé zrychlení i brždění, jako byste právě seděli v opravdovém závodním voze.


Parametry

BARVA
BarvaČerná
VSTUPNÍ ZAŘÍZENÍ
Typ zařízeníVolant
Podporované herní platformyPlaystation 2, Playstation 3
Digitální volant se silovou zpětnou vazbouAno
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Technologie propojeníKabel
Rozhraní zařízeníUSB 2.0
SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Minimální místo na pevném disku20 MB
Požadována mechanika CD-ROMAno
SOFTWARE
Podporované operační systémy WindowsWindows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64
Podporované operační systémy MacNe
DALŠÍ CHARAKTERISTIKY
USB rozhraníAno
OBSAH BALENÍ
Návod k obsluzeAno

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?