Kuchyňský robot

Kuchyňský robot Kenwood KVL8400S, 1700 W

Cena s DPH:
19 990 Kč
Dostupné ihned na 1 prodejně
REZERVOVAT NA PRODEJNĚ
Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno Podobné produkty

Kuchyňský robot KVL8400S byl navržený tak, aby vám maximálně usnadnil každodenní vaření a pomohl vám připravit chutné pokrmy, s kterými potěšíte celou rodinu. Elegantní kovová konstrukce a výkonný 1700W motor si hravě poradí s každou kuchařskou výzvou a bude vám sloužit dlouhá léta. Kapacita nerezové XL mísy činí 6,7 l, což umožní zpracovat až 2 kg mouky na tuhá těsta nebo vyšlehat až 16 bílků na hustý sníh.

Součástí balení jsou tři speciální metly, které si hravě poradí se specifickými úkoly. Skleněný mixér ThermoResist s objemem 1,6 l je vyrobený z odolného borosilikátového skla, které odolává teplotním šokům.

Neváhej a pořiď si výkonný kuchyňský mixér ještě dnes!

Kuchyňský robot KVL8400S byl navržený tak, aby vám maximálně usnadnil každodenní vaření a pomohl vám připravit chutné pokrmy, s kterými potěšíte celou rodinu. Elegantní kovová konstrukce a výkonný 1700W motor si hravě poradí s každou kuchařskou výzvou a bude vám sloužit dlouhá léta. Kapacita nerezové XL mísy činí 6,7 l, což umožní zpracovat až 2 kg mouky na tuhá těsta nebo vyšlehat až 16 bílků na hustý sníh.

Součástí balení jsou tři speciální metly, které si hravě poradí se specifickými úkoly. Skleněný mixér ThermoResist s objemem 1,6 l je vyrobený z odolného borosilikátového skla, které odolává teplotním šokům.

Neváhej a pořiď si výkonný kuchyňský mixér ještě dnes!


Kód výrobku: KVL8400S
Part.No.: KVL8400S

Kuchyňský robot Kenwood Chef XL Titanium KVL8400S s planetárním systémem míchání je určen pro milovníky přípravy domácích pokrmů a dezertů. Tento všestranný spotřebič nabízí nejen profesionální pomoc při vašich kulinářských výzvách, ale díky vkusnému designu je také ozdobou každé kuchyně. Umožní snadnou přípravu široké škály předkrmů, hlavních chodů, dezertů a koktejlů, kterými potěšíte každého vašeho hosta. Svými možnostmi vás každý den inspiruje k vaření a objevování nových chutí.

Celokovový robot s kovovými převody

Extrémně výkonný motor

25+ přídavných nástavců

Tři výstupy rychlosti pro maximální využití

Osvětlení pracovní mísy

10 let záruka na motor

Pohodlí a kontrola práce

Používání je pohodlné díky jednoduchému výklopnému rameni a inteligentnímu systému pro regulaci rychlosti otáček. Plynulé nastavení rychlosti a pulzní funkce umožní snadno přizpůsobit pracovní tempo přístroje na míru vašim potřebám. Díky speciální funkci připravíte během několika okamžiků krémy a hmoty, které standardně vyžadují velmi pomalé míchání. Zatímco na nejvyšších otáčkách precizně vyšleháte tuhý sníh z bílků. Efektivní práci usnadňuje podsvícený regulátor.

Bezpečný provoz je naší prioritou

Roboty Kenwood se vyznačují nejen jednoduchým používáním a údržbou, ale také svou bezpečností. Při jakémkoliv nesprávném nasazení nástavců či při zvednutí ramene za chodu, zastaví robot automaticky svou práci, aby nedošlo k rozstřiku surovin z mísy. Úroveň bezpečnosti také zvyšuje uzamčení mísy a krytů pohonu.

Mísa o objemu 6,7 litrů z leštěné nerezové oceli

Základem robotu je nerezová mísa o objemu 6,7 l, která umožňuje přípravu jídel pro celou rodinu. Provedení z nerezové oceli zaručuje efektivní distribuci tepla v míse. Má pohodlná a tepelně odolná pogumovaná držadla, která chrání před popálením. Maximální kapacita na vaření je až 3 litry a pojme 4,55 kg koláčového těsta, 16 vaječných bílků (560 gramů), 2,56 kg tuhého těsta nebo 910 gramů mouky na výrobu pečiva. Praktická odměrka uvnitř mísy usnadňuje odměření vybraného množství surovin.

Metly System PRO z nerezové oceli s doživotní zárukou

Domácí chléb, čerstvé rohlíky, ovocné koláče, nadýchané muffiny, originální dorty a sušenky z celého světa – to jsou dobroty, kterými potěšíte členy své domácnosti i vaše hosty. Díky jedinečným metlám SYTEM PRO, které patří k příslušenství, bude příprava moučníků a dezertů jednodušší než kdykoliv předtím. K-Metla vám pomůže připravit ideální piškotové těsto, hmotu na cukrovinky a sušenky nebo nadýchanou bábovku. Navíc díky nové profesionální šlehací metle z nerezové oceli připravíte nadýchaný krém na dezerty i jakékoliv nadýchané těsto, třeba na sněhové pusinky nebo suflé. A pokud chcete překvapit své hosty domácími těstovinami, pizzou nebo čerstvě upečeným pečivem, při hnětení těsta vám pomůže speciální spirálový hák. Využijte širokou škálu možností metel na maximum a dosáhněte kulinářské dokonalosti.

Speciální cukrářské metly

Součástí balení je navíc metla pro jemné promísení a flexi metla. Metla pro jemné promísení je určená na nejpreciznější cukrářské práce. Simuluje pohyb ruky a zapracuje suroviny tak, že například vyšlehané bílky zůstanou stále krásně pevné a nadýchané. Flexi metla dokonale setře všechny ingredience ze stěn mísy, a přitom je jemně tře a proměňuje v hladké krémy či třená těsta.

Unikátní funkce osvětlení pracovní mísy

Pro zajištění 100% kontroly připravovaného pokrmu představil Kenwood inovativní řešení, které spočívá v širokoúhlém osvětlení vnitřku mísy, umístěném na rameni robota. Díky této konstrukci osvětluje výkonná lampa přehledně celou mísu a umožňuje pohodlné sledování přípravy jídla bez nutnosti vyklápění ramene robotu. Osvětlení lze kdykoliv vypnout nebo zapnout pomocí dotykového tlačítka umístěného v horní části přístroje. Bez obav, světlo suroviny neohřívá ani nezkresluje výsledné barvy.

Doživotní záruka na metly z nerezové oceli

Na všechny nerezové metly SYSTEMPRO od Kenwood poskytujeme doživotní záruku.

Záruka na motor

Kuchyňský robot Chef XL Titanium disponuje extra výkonným motorem o síle 1700 W, na který poskytujeme 10 let záruku. Tento motor si hravě poradí s nejnáročnějšími úkony při pečení a přípravě tužších hmot, hutných těst i mixování zeleniny. Svým výsledkem si tak můžete být vždycky naprosto jistí.

Motor s výkonem 1700 W

Srdcem a zárukou spolehlivosti robota je výkonný a odolný 1700W motor. Ten byl navržen ve Velké Británii a vyniká precizním elektronickým ovládáním, které zajišťuje výkon jak při hnětení těžkých hmot, tak při šlehání jemných krémů. Díky němu přístroj zvládne i ty nejnáročnější kulinářské výzvy.

Až 25 volitelných nástavců a stovky možností

Roboty Kenwood jsou všestranné přístroje, které vám pomohou rozvíjet talent a dát průchod vaší kulinářské osobnosti. Zavedou vás do světa profesionální gastronomie, a díky možnostem rozšíření vám otevřou dveře k celé řadě kulinářských výtvorů. Extra výstup nízké rychlosti a výstup vysoké rychlosti fungují jako základny pro více než 25+ volitelných nástavců, které promění robota v multifunkčního pomocníka ve vaší kuchyni. Tento profesionální Chef vám pomůže s mletím masa, strouháním zeleniny nebo krájením ovoce, mixováním, sekáním, lisováním čerstvého džusu a dokonce i s přípravou těstovin nebo zmrzliny.

Sada plná příslušenství

Součástí robota je skleněný mixér ThermoResist™, který je odolný vůči vysokým i nízkým teplotám. Objem nádoby je 1,6 l a dokonalé rozmixování zajistí 4 nože z nerezové oceli. Na sekání, krájení a strouhání slouží praktický Food Processor vyrobený z vysoce odolného materiálu Tritan™ se sekacími noži z nerezové oceli a šesti precizními krouhacími disky. Mlýnek na maso zase díky pevné kovové konstrukci těla, šnekové hřídeli a plničce snadno namele maso, ryby, tvrdé sýry, ovoce i zeleninu.

2 kryty proti rozstřiku

Kryty jsou vyrobené z Tritanu odolného proti poškození a zašpinění. Ideálně přiléhají k misce a ramenu robota, čímž eliminují rozstřikování hmoty. Vestavěný plnící otvor umožňuje pohodlné přidávání surovin během provozu robota.

 

 

Multifunkční pomocník do kuchyně

Kuchyňský robot KVL8400S byl navržený tak, aby vám maximálně usnadnil každodenní vaření a pomohl vám připravit chutné pokrmy, s kterými potěšíte celou rodinu.

Elegantní kovová konstrukce a výkonný 1700W motor si hravě poradí s každou kuchařskou výzvou a bude vám sloužit dlouhá léta.


 

Precizní ovládání

Kapacita nerezové XL mísy činí 6,7 l, což umožní zpracovat až 2 kg mouky na tuhá těsta nebo vyšlehat až 16 bílků na hustý sníh. Kenwood KCC9060S  nabízí 6 rychlostních stupňů s pozvolným nárůstem otáček, takže se nemusíte bát, že vám obsah nádoby vyteče ven.

K dispozici je také pulzní funkce, která v okamžiku vyvine maximální rychlost.

 

 

Kvalitní nástavce pro každý úkol

Součástí balení jsou tři speciální metly, které si hravě poradí se specifickými úkoly. S K-metlou, která dosáhne do všech částí pracovní mísy, snadno připravíte lehká těsta. Pomocí speciálně tvarované balónové metly umícháte perfektní litá těsta a dokonalý sníh z bílků. Spirálový hák je zase ideální pro zpracování tuhého chlebového těsta. 

 

Dokonale namele a nastrouhá

Součástí balení je kovový mlýnek na maso, který je vybavený 3 mlecími disky pro jemné, středně hrubé a hrubé mletí. Je ideální nejen pro zpracování masa, ale také zeleniny pro přípravu základů do omáček, gulášů apod. Dalším příslušenstvím jsou kovová bubínková struhadla s 5 nástavci s různou hrubostí, pomocí kterých snadno nastrouháte ovoce, zeleninu, ořechy, sýry či čokoládu.

 

 

ThermoResist mixér

Skleněný mixér ThermoResist s objemem 1,6 l je vyrobený z odolného borosilikátového skla, které odolává teplotním šokům. V mixéru můžete bez obav mixovat horké polévky přímo z plotny, nebo drtit led. Speciální nože Blend-X jsou sestavené tak, aby si poradily s každým úkolem od ledu přes ořechy až po hladké smoothies.

 

 

Obsah balení

 • Hnětací hák
 • Balónová metla
 • Metla ve tvaru K
 • Skleněný ThermoResist mixér
 • Kovový mlýnek na maso s třemi nástavci
 • Kovová struhadla s pěti nástavci

 


Parametry

VLASTNOSTI
Obsah nádoby6,7 l
BarvaStříbrná
BluetoothNe
Pulzní spínačAno
Rotace planetAno
Typ ovládáníOtočné
Nastavitelná rychlostAno
Mlýnek na masoAno
Mixovací funkceMíchání
Příslušenství lze mýt v myčceAno
MATERIÁL
Základní materiálKov
Materiál nádobyNerezová ocel
OBRAZOVKA
Vestavěný displejNe
PŘÍKON
Příkon1700 W
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka380 mm
Hloubka285 mm
Výška356 mm
Hmotnost10,4 kg
OBSAH BALENÍ
ŠpachtleAno
ŠlehačAno
Hnětací nástrojAno
Míchací nástrojAno
Včetně ochrany proti stříkáníAno

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
  • naprosto bez problémů, funguje jak jsme očekávali
  • vyšší cena
  2 hlasy
Položit novou otázku

Splátková kalkulačka

Při výpočtu splátek došlo k chybě.
Splátky nelze v aktuální chvíli vypočítat.
Cena s DPH: 19 990 Kč
Přímá platba:
0
Doba splácení:
0 měsíců
Měsíční splátka
Podrobnosti o úvěru
Výše jedné splátky:
Počet splátek:
Splatnost ke dni v měsíci:
Předpokládané datum poskytnutí:
Datum první splátky:
Datum poslední splátky:
Roční úroková sazba:
Celková částka splatná spotřebitelem:
RPSN: