Pohovka Aro rozkládací Sleva 70 % | pouze 10 ks
začínáme za
Pohovka Aro rozkládací Sleva 70 % | pouze 10 ks
Nábytkový program

Kimba

Charakteristickým rysem  dětského programu Kimba  je jeho barevné provedení v jemném dekoru  bílá  a  dub . Neutrální dekor vytvoří harmonické a klidné zázemí pro vaše děti, které může být později oživeno výraznějšími barevnými dekoracemi, nástěnnou malbou či hravým kobercem. Lépe tak vyniknout pestrobarevné obrázky, na kterých se mohou objevovat oblíbené dětské motivy.  Každý prvek tohoto programu je typický svým jemným a něžným provedením, které jde ruku v ruce s maximální funkčností. Od vysokých šatních skříní se spoustou úložného prostoru,...

Čtěte více

Cena kompletu:
20 093 
bez DPH 16 605 
Cena se skládá z:

Přebalovací pult Kimba (bílá/dub)

Přebalovací pult
3 599 Kč bez DPH 2 974 

Položky kolekce nábytku Kimba

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku Kimba

Charakteristickým rysem dětského programu Kimba je jeho barevné provedení v jemném dekoru bílá a dub. Neutrální dekor vytvoří harmonické a klidné zázemí pro vaše děti, které může být později oživeno výraznějšími barevnými dekoracemi, nástěnnou malbou či hravým kobercem. Lépe tak vyniknout pestrobarevné obrázky, na kterých se mohou objevovat oblíbené dětské motivy. 

Každý prvek tohoto programu je typický svým jemným a něžným provedením, které jde ruku v ruce s maximální funkčností. Od vysokých šatních skříní se spoustou úložného prostoru, přes praktické komody a regály, až po bezpečné dětské postýlky. 

Jednoduchá a pevná konstrukce je přesně to, co můžete od tohoto nábytku očekávat. Je vyrobena z kvalitního materiálu DTD s matnou povrchovou úpravou. Jistě oceníte, že je povrch plně omyvatelný

Zařizování dětského pokoje je radost, ale zároveň i velká zodpovědnost. Většinou se snažíme vybavit interiér tak, aby byl praktický a moderní. Děti naopak ocení následnou fantazii. Základem dětského pokojíčku by měl být kvalitní a účelný nábytek. Tím je bezpochyby nábytek z programu Kimba.

 

Výhody:

  • moderní styl
  • omyvatelný povrch
  • matná povrchová úprava

Provedení:

  • materiál: DTD
  • dekor: bílá, dub

 

Nábytek z programu Kimba je dodáván v demontovaném stavu. 

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky