Hisense tv

Rychle a snadno v obraze

V nabídce televizorů Hisense si každý může najít ten nejlepší. Všechny mají rychlý operační systém VIDAA s intuitivním ovládáním, prémiové modely nabízejí špičkovou technologii ULED nebo napřiklad sportovní a herní mód pro dramatičtější zážitek. A navíc: televizory pro Evropu jsou vyráběny v Česku, v Plzni.

Vyber si svou televizi Hisense

Díky pokročilým technologiím nabízejí všechny TV Hisense perfektní obraz a čistý zvuk.

Brilantní obraz ULED technologie

Řada televizorů U7B přináší prémiové vyhotovení, pokročilé funkce a elegantní vzhled. Špičkový obraz doplňuje prostorový zvuk výkonné vestavěné reprosoustavy s technologii DOLBY ATMOS®. Vše podporuje rychlá platforma VIDAA U 3.0 s intuitivním rozhraním a širokou nabídkou aplikací.

Nekonečná nadílka filmů a seriálů

Úžasné divácké zážitky při sledování chytré 4K UltraHD televize Hisense H50BE7000 jsou ve spojení s širokou nabídkou služeb HBO a FilmBox ještě neodolatelnější. S dokonale detailním obrazem s HDR 10+ a krystalicky čistým zvukem DTS můžete své hrdiny přivést přímo do vašeho obývacího pokoje.

Doma jako v kině

TV Hisense řady B7300 disponují vylepšenou technologií HDR 10+, díky níž vyniknou dříve skryté oblasti tmavého stínu a slunečního světla. Tak ostré kontrasty a jemné detaily byly dříve k vidění pouze v kině. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní nebylo ovládání chytrého televizoru nikdy tak snadné.

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky