Gronbach Gronbach B6 aluminium Gronbach B6 aluminium 14990

Vestavný vysavač

Gronbach B6 aluminium

Ilustrační fotografie

Cena bez DPH:
12 388 Kč
Cena s DPH:
14 990 Kč
Splátky:
od 562 Kč

IHNED k odeslání


Kód výrobku: VYSGRB1001       Part.No.: B6-OAL

Vestavný vysavač Gronbach B6 aluminium

Přemýšlíte, jak zkrátit dobu, kterou věnujete úklidu, ale aby se nesnížila jeho kvalita? Vestavný vysavač Gronbach B6 aluminium vám s tím pomůže. Již po jednom použití se z něj stane nenahraditelný pomocník, který vás nenechá ve štychu a nikdy neřekne ne. Proč byste měli trávit drahocenný čas úklidem, když si ho můžete užívat příjemnějším způsobem?

Snadné a intuitivní ovládání

Aktivace vysavače nikdy nebyla pohodlnější. Jednoduše se spotřebiče dotknete špičkou nohy či smetákem a senzor na klapkách rozpozná tlak, který aktivuje motor. Nyní nametete nečistoty směrem k otvoru a o nic dalšího se již nemusíte starat. Po vypnutí se klapka zase automaticky zavře.

Snaná manipulace

Vestavný vysavač Gronbach B6 aluminium můžete využít ve všech možných prostorách - v garáži, dílně, předsíni, prostoru okolo krbových kamen, ale především v kuchyni. V případě, že chcete schovat vysavač do kuchyňské linky, je potřeba, aby disponovala soklem o minimální výšce 11 cm, a musí zde být elektrická 230V zásuvka. Poté se upevní pomocí šroubů do dna skříňky. Díky domu nedojde k poškození podlahy ani nábytkové skříňky.
Vysavač je vybaven kolečky v zadní části a díky tomu je snadné ho vysunout a následně jej zbavit všech nečistot.

Nízká spotřeba energie

Dobu, po jakou chcete, aby vysávač vykonával svoji práci, si sami přednastavíte přesně podle vašich potřeb v rozmezí mezi 15 a 35 sekundami. V případě, že jej chcete zcela vypnout, jednoduše zmáčknete hlavní vypínač, který zamezí přítoku jakékoliv energie, a tím ušetříte.

Sáček do vysavače

Vestavný vysavač je vhodný i pro alergiky, a to z toho důvodu, že je vybaven prachovými sáčky Swirl® = A07. V případě, že bude sáček plný a bude jej potřeba vyměnit, upozorní vás světelná kontrolka, která je umístěna v přední části. Přístroj jednoduše vysunete zpod nábytku, snadno a rychle otevřete horní kryt díky systému Klik a sáček vyměníte.

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku

Gronbach M6 aluminium Gronbach M6 aluminium

14 867 Kč s DPH 17 990 

Gronbach M6 black Gronbach M6 black

14 867 Kč s DPH 17 990 

Gronbach M6 bronz Gronbach M6 bronz

14 867 Kč s DPH 17 990 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?