Tipy na nejlepší dárek pro ženu každého věku

Ano, řekněme si to narovinu. Vybrat dárek pro ženu je těžké, ale ne nemožné. Nejjednodušším řešením se jeví nákup něčeho, co žena doma potřebuje. To je však pouze jedna z možných cest. Chcete své ženě, sestře, dceři, přítelkyni nebo babičce udělat opravdovou radost? Poradíme vám, jak na to.

Jak vybrat dárek:

 1. Pro manželku

 2. Pro přítelkyni

 3. Pro sestru

 4. Pro dceru

 5. Pro babičku

1. Dárek pro manželku

Svoji manželku znáte lépe než kdokoliv jiný. Proto by výběr dárku měl být poměrně jednoduchý. Po čem sáhnout?

 • Robotický vysavač – žádná žena rozhodně nepohrdne robotickým vysavačem, který jí ušetří hodiny práce s náročným úklidem celého bytu či domu, a pokud sáhnete po vysavači s mopovací funkcí, stanete se jejím hrdinou.
 • Kuchyňský robot – nakrájí, naseká, vymíchá, vyšlehá, zkrátka udělá vše, kvůli čemu vaše žena ztrácí drahocenný čas, který může věnovat vám a vaší rodině.
 • Kávovar – pokud vaše žena miluje cappuccino s nadýchanou pěnou, krémové latté nebo silné espresso, rozhodně ji potěší kvalitní plnoautomatický kávovar s vestavěným mlýnkem.
Kávovar s kávomlýnkem Kuchyňský robot  Robotický vysavač

Severin KA4810, nerez 

3 799 – 5 990 Kč

Orientační cena výrobku

Kávovar značky Severin

Bosch MUM4875EU

4 299 – 6 289 Kč

Orientační cena výrobku

Kuchyňský robot zančky Bosch

Xiaomi Roborock Sweep One S50

9 990 – 13 790 Kč

Orientační cena výrobku

Robotický vysavač značky Xiaomi

2. Dárek pro přítelkyni

S přítelkyní trávíte většinu svého času, takže asi tušíte, co by jí mohlo udělat radost. Vzpomeňte si, o čem často mluví, nebo se zaměřte na to, jak ráda tráví svůj volný čas. Jakým dárkem zabodujete?

 • Elektronická čtečka knih – potěší každou milovnici knih, ale i studentku. Dobrá čtečka by měla mít dlouhou výdrž baterie, dostatečně velký displej a slot pro paměťovou kartu, díky které si do eBooku může nahrát nejen beletrii, ale také veškerá skripta a studijní materiály.
 • Kulmofén nebo multistyler – praktičtí pomocníci kteří pomohou s profesionální úpravou účesu. Vlasy vyfoukají, narovnají, navlní, zkrátka poskytnou takové služby, za které vaše drahá polovička zbytečně utrácí u kadeřníka.
 • Elektrokoloběžka – vozítko, které je v současné době neskutečně in a se kterým se dostanete skutečně kamkoliv. Díky praktickým rozměrům a skládacímu mechanismu nezabere místo v bytě a v případě nepřízně počasí s ní můžete i do autobusu.
Elektrická koloběžka Kulma Čtečka knih

 Xiaomi SCOOTER PRO

12 790 – 16 880 Kč

Orientační cena výrobku

Elektrická koloběžka značky Xiaomi

 Bellissima 11307 Revolution

1 699 – 2 990 Kč

Orientační cena výrobku

Kulma značky Bellissima

POCKETBOOK 740 Inkpad 3

5 590 – 8 100 Kč

Orientační cena výrobku

Čtečka knih značky PocketBook

3. Dárek pro sestru

Svoji sestru určitě dobře znáte, takže víte, co ji baví, jaké má koníčky nebo čemu by se chtěla v budoucnu věnovat. Čím jí uděláte radost?

 • Fén – kvalitní fén je nezbytným pomocníkem každé ženy. Sáhněte po výrobku s nastavitelnou teplotou, ionizátorem nebo difuzérem.
 • Brašna na fotoaparát – pokud vaše sestra ráda fotí, určitě nepohrdne kvalitní brašnou s dostatečným množstvím přihrádek pro veškeré příslušenství.
 • Rýžovar – pomocník, jehož nemá doma každý a se kterým připraví tu nejlepší rýži. Jakmile jej jednou vyzkouší, už nebude chtít rýži připravovat jinak.
Fén Brašna na fotoaparát Rýžovar

 Philips HP8281/00

2 299 – 3 299Kč

Orientační cena výrobku

Fén značky Philips

Lowepro Nova 160AW

1 290 – 2 249 Kč

Orientační cena výrobku

Brašna na foťák značky Lowepro

 Severin RK2425, 3l

1 199 – 2 189 Kč

Orientační cena výrobku

Rýžovar značky Severin

4. Dárek pro dceru

Vybírat dárky pro náctileté je složité, ale nikoliv nemožné. Pamatujte, že kdo nežije na sociálních sítích, jako by nebyl. Proto rozhodně neuděláte chybu, když zabrousíte do kategorie elektroniky.

 • INSTAX – polaroidové fotky dnes zdobí kdejaký pokojíček. S INSTAXem si vaše dcera a její kamarádi užijí neskutečnou zábavu a ještě jim zbude krásná a stylová vzpomínka. Tento fotoaparát navíc rozhodně nemají všichni, takže vaše dcera bude za hvězdu.
 • Smartphone – tak s tímto dárkem rozhodně nesáhnete vedle. Ať už se rozhodnete pro nakousnuté jablko nebo jiného výrobce, chtějte především kvalitní fotoaparát. 
 • Bezdrátová sluchátka – každý teenager se rád a všude obklopuje svou oblíbenou hudbou. Sázka na jistotu jsou tedy rozhodně bezdrátová sluchátka, která můžete pořídit jak špuntová, tak přes hlavu.
Fotoaparát Smartphone Xiaomi Bezdrátová sluchátka

 Fujifilm Instax MINI 9

1 690 – 2 290 Kč

Orientační cena výrobku

Fotoaparát značky Fujifilm

Redmi 8 3GB/32GB, 

3 990 – 5 329Kč

Orientační cena výrobku

Chytrý telefon značky Xiaomi

 JBL Tune 500BT 

1 349 – 2 349 Kč

Orientační cena výrobku

Bezdrátová sluchátka značky JBL

5. Dárek pro babičku

Vybírat dárky pro prarodiče je skutečným oříškem. Babička jistě bude chtít, abyste za ni neutráceli, protože „mladým“ se hodí každá koruna. Takže čím jí udělat radost?

 • Sušička ovoce – je-li vaše babička milovnice kuchtění, určitě přivítá možnost si usušit ovoce, houby nebo bylinky, ze kterých může celý rok připravovat skvělé delikatesy.
 • Tlačítkový telefon – nebo telefon pro seniory může babičce udělat radost. Díky velkému displeji a tlačítkům dobře uvidí na číslice, písmena i jména v adresáři.
 • Chytrý náramek – možná si říkáte, že toto vybavení se hodí spíše pro sportovce. Víte ale, že některé náramky dokážou také měřit tep? Navíc si babička může kontrolovat, kolik kroků za den ušla. A pohyb u starších osob je rozhodně zdraví prospěšný. Přikoupit můžete i pásek v oblíbené barvě a babička bude v klubu platit za moderní frajerku.
Chytrý náramek Tlačítkový telefon Sušička ovoce

Samsung Galaxy Fit e 

990 – 1 689 Kč

Orientační cena výrobku

Chytrý náramek značky Samsung

myPhone Hammer BOW

1 990 – 3 189 Kč

Orientační cena výrobku

Tlačítkový telefon značky myPhone

Concept SO1060, 9 plátů

1 899 – 2 990 Kč

Orientační cena výrobku

Sušička ovoce značky Concept

 


Věříme, že byl článek pro vás užitečný. Prohlédněte si také novinky nebo další články o elektru.

 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články