Braun Braun SatinHair 7 - HD 730 Ionic Fén Braun SatinHair 7 - HD 730 Ionic Braun SatinHair 7 - HD 730 Ionic 4 1 1279

Fén

Braun SatinHair 7 - HD 730 Ionic

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: HD730
Part.No.: HD 730

Vysoušeč vlasů Braun SatinHair 7 - HD 730 Ionic s technologií IONTEC je uzpůsoben tak, aby efektivně vysušil vaše vlasy a přitom je nepoškozoval. Nadměrná teplota při vysoušení vede k významnému úbytku vlhkosti ve vlasech, což způsobuje jejich větší lámavost, mdlou barvu a nezdravý vzhled. Vysoušeč vlasů Braun Satin Hair 7 je vaší zárukou zdravé úpravy vlasů, protože pracuje s neustálým a přesným ovládáním teploty a má zvlhčovací funkci.

Technologie IONTEC nabízí zelené iontové trysky, které uvolní do vlasů při jejich vysoušení efektivně miliony saténových iontů, které pak přitáhnou částečky vlhkosti ze vzduchu. Výsledkem jsou zdravé lesklé vlasy plné života. Iontová technologie také zamezuje cuchání a elektrizování vlasů a dodává jim hladkost a lesk. 

Vysoušeč vlasů Satin Hair 7 vaše vlasy vysuší šetrně a poskytne vám optimální ochranu. Jeho unikátní ochranný systém Satin Protect vám dokonce umožní používat stálou teplotu 70°C při stejně výkonné intenzitě proudění vzduchu. To zajistí, že se vaše vlasy pouze vysuší, a nespálí. Keramický pečující modul navíc zaručí rovnoměrnou distribuci tepla bez vzniku "horkých míst".

Fén Braun nabízí 3 stupně nastavení teploty a 2 stupně nastavení intenzity proudění vzduchu, které je možné nastavit zvlášť, takže můžete vybrat tu ideální kombinaci pro vaše potřeby a typ vlasů. K finální fixaci můžete využít studený vzduch. Součástí vybavení je extra úzká směrová tryska pro přesné vysoušení a úpravu vlasů a difuzér ideální pro úpravu kudrlin.

 

 

  • Unikátní filtr v úhlu 20° zabraňuje se ucpání filtru a přehřátí přístroje
  • Technologie optimálně kalibrovaného větráku
  • Technologie bezpečného vysoušení DrySafe
  • Výkon 2200 W
  • Síťový přívod 2 m
  • Závěsné očko

Parametry

TECHNICKÉ DETAILY
Příkon2200 W
Studený vzduchY
IonizátorY
BarvaČerná
Počet rychlostí2
FiltrováníY
Poutko na pověšeníY
Délka kabelu2 m
Počet teplotních nastavení3
Typklasický
OBSAH BALENÍ
Koncentrátor vzduchuY
Cestovní pouzdroN
DifuzérY

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
  • 0 hlasů
Položit novou otázku