Vážení zákazníci, omlouváme se za výpadek sortimentu nábytku, na opravě pracujeme.

x
Nábytkový program

Army

Army Program je momentálně vyprodán

Nábytkový program Army  je praktické řešení do dětských pokojů, ale nejen do nich. Atraktivní provedení v  dekoru lanýž  působí nadčasově, avšak velmi příjemně, a tím vytváří z každé místnosti útulný pokojík, kde se dítě i dospělý budou cítit dobře a uvolněně. Dětský program Army udělá radost každému malému vojákovi. Přední plochy nábytku jsou zdobeny army nápisy, čímž mu dodávají na atraktivnosti a originalitě. Program čítá několik kusů nábytku s různým využitím, od postele až po prostornou šatní skříň. Další výhodou tohoto programu je jeho ...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Army

Nábytkový program Army je praktické řešení do dětských pokojů, ale nejen do nich. Atraktivní provedení v dekoru lanýž působí nadčasově, avšak velmi příjemně, a tím vytváří z každé místnosti útulný pokojík, kde se dítě i dospělý budou cítit dobře a uvolněně.

Dětský program Army udělá radost každému malému vojákovi. Přední plochy nábytku jsou zdobeny army nápisy, čímž mu dodávají na atraktivnosti a originalitě. Program čítá několik kusů nábytku s různým využitím, od postele až po prostornou šatní skříň.

Další výhodou tohoto programu je jeho variabilita. Prvky si můžete dle potřeby seskládat tak, aby vše vyhovovalo rozměrům pokoje a potřebám dítěte. Spíše neutrální dekor může efektivně doplnit výrazná barva stěn, plakáty či další dekorace. 

Dopřejte vašemu dítěti tento stylový pokojík, který jim bude sloužit po dlouhou dobu.

 

Výhody:

  • vhodná pro knihy
  • nenáročné čištění díky laminovanému povrchu
  • moderní provedení

Provedení:

  • dekor: lanýž
  • materiál: LDTD

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky