Filtrovat

Filtr výrobků

Oddělení

Zákazníci nakoupili

Filtrovat

Zobrazuji 1-24 produktů z 156 celkem 1237

doporučené nejprodávanějšínejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-24 produktů z 156 celkem 1237

dalších 24

O společnosti Xiaomi

O společnosti Xiaomi

Xiaomi (Siao-mi) patří v dnešní době mezi největší výrobce mobilní elektroniky a spotřební elektroniky na světě. Od doby svého založení, tedy v Dubnu roku 2010 se velmi rychle vyšplhala na špičku ledovce a nyní jde o společnost s 8 tisíci zaměstnanci a ročním ziskem v desítkách miliard dolarů. Výkonný ředitel a zakladatelem společnosti je Lei Jun.

Xiaomi mobilní zařízení

První mobilní zařízení Xiaomi MIUI, tedy nástavbou operačního systému Android byl telefon Mi1. Následovala řada Mi2 a Mi3. V roce 2013 pak byl mobilní telefon od Xiaomi 5. nejpoužívanějším chytrým telefonem na světě.

Dnešní tablety a mobilní telefony Xiaomi mohou bez problému konkurovat velkým hráčům, jako je Apple nebo Samsung, nejen cenou, ale i výkonem.

Xiaomi chytré hodinky a jiná nositelná elektronika

Společnost se nezaměřuje pouze na tablety a mobilní telefony, ale také na chytrou nositelnou elektroniku. Patří sem chytré hodinky a fitness náramky Xiaomi.

Chytré hodinky od Xiaomi umí spousty věcí. Samozřejmostí je displej, který zobrazuje hodiny a menu s funkcemi. Nechybí ani konektivita s mobilním telefonem. Jako bonus umí hodinky i krokoměr nebo GPS. Disponují velkou operační pamětí a vlastním procesorem. Vývoj chytrých hodinek jde navíc neustále kupředu.

Co se týče chytrých fitness náramků, ani zde Xiaomi nezaostává a nabízí velmi široký výběr. První, co vás na fitness náramcích od Xiaomi zaujme je jejich dokonalý a designový vzhled. Špičková technologie začíná kvalitními IPS displeji, na kterých se vám zobrazují požadované funkce.

Samozřejmostí jsou funkce, které měří vaše životní funkce a hlídají váš tep. Jako bonus je voděodolnost do několika desítek metrů a výdrž baterie až 12 dní. To vše v sobě ukrývají moderní chytré fitness náramky od Xiaomi.

Xiaomi příslušenství pro mobilní zařízení a GPS

Společnost Xiaomi nezůstává pozadu ani s příslušenstvím k mobilním telefonům a jiným chytrým zařízením. V nabídce sortimentu tak najdete kryty a pouzdra pro mobilní telefony, přenosné reproduktory nebo powerbanky Xiaomi.

Xiaomi kamery

Sortiment společnosti Xiaomi se neustále rozšiřuje a rozšiřuje se o videokamery. V nabídce je mnoho kamer do auta, akčních kamer a outdoorových kamer. Palubní kamery do auta umí například nahrávat video ve vysokém rozlišení FullHD. Kamery mají velmi snadnou instalaci a plno užitečných aplikací.

Co se týče akčních kamer, tak s nimi můžete pořizovat kvalitní videa v rozlišení 4K. Manipulace s kamerami je velmi jednoduchá a to vše můžete zavřít do pevných a voděodolných pouzder.

Xiaomi sluchátka

Pořídit si můžete i velmi kvalitní sluchátka Xiaomi. Vybírat můžete mezi špuntovými, bezdrátovými nebo sluchátky přes hlavu. U všech si můžete vybrat z několika barevných variant.

Xiaomi Příslušenství pro kamery a foťáky

Pro kamery či fotoaparáty od Xiaomi si můžete vybrat i příslušenství. Zde se jedná hlavně o selfie tyče, držáky na ruku či na hruď.

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky