Microsoft Xbox One - Assassin's Creed: Syndicate Speciální Edice CZ Xbox One - Assassin's Creed: Syndicate Speciální Edice CZ Xbox One - Assassin's Creed: Syndicate Speciální Edice CZ 5 1 920

Hry na Xbox One

Xbox One - Assassin's Creed: Syndicate Speciální Edice CZ

5/5 hvězdiček 100% 1 recenze

Prodej ukončen

Výběr ze dvou postav O 30% větší mapa Extra mise navíc

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Fallout 4 Fallout 4

578 Kč s DPH 699 

Call of Duty: Black Ops 3 Call of Duty: Black Ops 3

1 073 Kč s DPH 1 299 

Rise of the Tomb Raider Rise of the Tomb Raider

1 073 Kč s DPH 1 299 
Kód výrobku: 3307215894255       Part.No.: 3307215894255

Jedinečné dobové zasazení

Další díl veleslavné herní série Assasins Creed nese označení Syndicate. Vžijte se do kůže tichého zabijáka a pomozte zvrátit misky vah na svou stranu v odvěké bitvě proti Templářům. Jejich vliv pevně svírá svět, všechny nitky v pozadí vedou k nim a nikdo není před jejich vlivem v bezpečí. Avšak do hry se vracíte vy, jako mladý ambiciózní asasín se ocitnete v Londýně roku 1868. Dnešní velkoměsto zažívalo v 19. století obrovský rozmach, díky čemuž bývá označováno za tehdejší srdce a mozek světa. Století páry přináší Londýnu nové možnosti, - vznikají továrny, železárny a další výrobní komplexy. V těchto zdánlivě světlých časech jsou místa, kde stín má neomezenou vládu. Vrchní vrstva společnosti si v čele s Templáři užívá bohatství pramenící z dětské práce a chudoby nižší vrstvy obyvatel. Celý Londýn ovládá gang Mizerů, který vám bude zpříjemňovat každý krok. Dokážete ukončit neomezenou vládu Templářů nebo i zbytek světa skončí v rukou nenáviděného řádu?

 

Unikátní zážitek z hraní

Londýn roku 1868 skrývá temná tajemství, která čekají pouze na vás. V roli dvojčat Fryeových - Jacoba a Evie bude vaším úkolem vymanit město z templářské nadvlády. V průběhu hraní budete moci volit mezi oběma sourozenci, kdy každý z nich disponuje různými schopnostmi. Jacob se hodí spíše pro bezhlavé mise, kdy nakopete pozadí spoustě nepřátel. S Evie naopak prověříte své logické myšlení v tzv. stealth přístupu, kdy temné kouty, bedny, rohy a nenápadné pohyby budou vaší nejsilnější zbraní. Na své cestě budete plnit různé mise pro své spojence mimo dějovou linku, sbírat skryté truhly či osvobozovat londýnské čtvrtí od Mizerů. Potkáte také slavné osobnosti té doby, které jsou všem velmi dobře známé. Ve hře se objevují samozřejmě také inovativní prvky, typické pro herní sérii i soudobý Londýn. Herní mapa se rozměrově dostává o 30% výše než u předchozího dílu Unity, proto jako dopravní prostředek využijete všude dostupné koňské povozy. Dostavníky najdou svou roli i v bitkách, kde je vše dovoleno. Unikátní bonus Speciální edice (Special Edition) spočívá ve dvou extra misích, jež jsou jinak nedostupné. The Darwin and Dickens Conspiracy vám uloží za úkol ochránit slavného vědce před jeho nepřáteli a neméně cenného spisovatele s jeho tajemstvím. 


Parametry

VLASTNOSTI
PlatformaXbox One
ŽánrAkční/dobrodružný
Hodnocení ESRBStarší
Herní ediceZákladní + DLC
VývojářUbisoft Quebec
Datum uvedení23.10.2015
Hodnocení PEGI18
Režim multiplayerNe
Maximální počet přehrávačů1

Hodnocení zákazníků (1)
Napište další hodnocení

  • Kateřina Bestová 9.04.2016

    100% 5/5 hvězdiček

Fallout 4 Fallout 4

578 Kč s DPH 699 

Call of Duty: Black Ops 3 Call of Duty: Black Ops 3

1 073 Kč s DPH 1 299 

Rise of the Tomb Raider Rise of the Tomb Raider

1 073 Kč s DPH 1 299 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?