REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
Nábytkový program

Work

Work Program je momentálně vyprodán

Ve většině případů se mluví především o zařizování domácnosti. Avšak taková kancelář, kde člověk tráví podstatnou část dne, je též velice důležitá. Proto je potřeba vybavit danou místnost tak, aby byly naplněny vaše požadavky na úložný prostor, pracovní plochu, apod. Kancelářský program Work vám může nabídnout četné množství prvků, ze kterých si po pohodlně sestavíte kancelář dle individuálních představ. Kromě jednotlivých prvků můžete zvolit přesně takový dekor, ve kterém se budete cítit dobře. Barva velice ovlivní psychiku člověka, proto máte na výběr hned z několika variant....

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Work

Ve většině případů se mluví především o zařizování domácnosti. Avšak taková kancelář, kde člověk tráví podstatnou část dne, je též velice důležitá. Proto je potřeba vybavit danou místnost tak, aby byly naplněny vaše požadavky na úložný prostor, pracovní plochu, apod. Kancelářský program Work vám může nabídnout četné množství prvků, ze kterých si po pohodlně sestavíte kancelář dle individuálních představ.

Kromě jednotlivých prvků můžete zvolit přesně takový dekor, ve kterém se budete cítit dobře. Barva velice ovlivní psychiku člověka, proto máte na výběr hned z několika variant. Všechny kusy jsou spojeny několika společnými rysy. Jedním z nich je rozhodně jednoduchost, dále moderní design a v neposlední řadě elegance. Výsledný vzhled tak bude působit celistvě.

Kromě všech vyjmenovaných vlastností lze zmínit kvalitní materiál. K výrobě bylo využito lamino desek. Ty se vyznačují snadnou údržbou a vysokou odolností vůči vodě.

Finální vzhled kanceláře je jen ve vašich rukou.

 

 

Výhody:

  • moderní design
  • atraktivní vzhled
  • úložný prostor

 

Provedení:

  • materiál: lamino

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky