Filtrovat

Filtr výrobků

Oddělení

Zákazníci nakoupili

Filtrovat

Zobrazuji 1-24 produktů z 89 celkem 1234

doporučené nejprodávanějšínejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-24 produktů z 89 celkem 1234

dalších 24

O společnosti Whirlpool

Historie společnosti Whirlpool sahá do začátku 20. století a konkrétně do roku 1911, kdy byla založena v Michiganu v USA. Ve svých počátcích se společnost zaměřovala převážně na výrobu elektrických praček spojených se ždímačkami a díky pilnému úsilí a technologickým inovacím se postupně stala jedničkou na trhu s bílou technikou. 

Roku 1989 se rozběhl projekt s názvem „Whirlpool Europe“, který měl firmě zajistit expanzi na evropský trh. Ve stejném roce dochází k zařazení do portfolia společnosti také u značek jako Philips, Ignis apod. Od toho se také odvíjí vstup společnosti na československý trh. Vzniká závod Whirlpool Tatramat v Popradu. Ten se v současnosti řadí mezi 10 nejvíce výkonných závodů celého koncernu. Po rozpadu Československa vzniká vlastní zastoupení pro Českou Republiku také v Praze.

Produkty společnosti v sobě kombinují nejnovější technologie, energickou úspornost a moderní design. Každodenní činnost v domácnosti (ale nejen tam) usnadňuje hlavně za pomocí špičkových praček, chladniček, myček nebo mikrovlnných trub. Setkat se s výrobky Whirlpool lze téměř kdekoliv, ať už je nutné umýt nádobí, uchovat či uvařit potraviny, či pečovat o prádlo.

Společnost Whirlpool se zároveň snaží podporovat ochranu životního prostředí a nutnost úspory energií. Proto dochází k rozvoji technologie šestého smyslu. Ta zaručuje, že každý nově uvedený výrobek během svého provozu snímá své chování a upravuje své nastavení vůči podmínkám pro dokonalé fungování.

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky