Vždy upraven! Dokonalé oholení s Rowentou Forever Sharp

Nebaví tě už nakupovat žiletky? Je pro tebe holení utrpení? Vyzkoušej nový hybridní zastřihovač vousů Forever Sharp Black (TN6000) nebo Sharp White (TN6010)! Ať toužíš po dokonale hladké tváři nebo po upraveném strništi, s novou Rowentou okouzlíš okolí při jakékoliv příležitosti! 

Díky zastřihovači vousů Rowenta Forever Sharp budeš středem pozornosti. Je extrémně ostrý, efektivní a přesný. Zapomeň na časy, kdy ses musel holit několikrát a stále to nebylo ono. Ať máš strniště jakkoliv dlouhé, se zastřihovačem Forever Sharp oholíš vousy jedním tahem s chirurgickou přesností, a zároveň se už nemusíš bát ani krvavých říznutí. Forever Sharp tě totiž oholí naprosto bez podráždění. Oboustranná čepel ze 100% nerezové oceli se navíc ostří sama, takže břity nemusíš nikdy měnit! 

Zdržení kvůli holení? Už ne! Forever Sharp vydrží 90 až 120 minut bez dobíjení, což představuje asi 2 měsíce běžného provozu a zhruba 26 kompletních zastřižení. Na jedno oholení jej díky funkci rychlonabíjení s použitím USB kabelu dobiješ za neuvěřitelné 4 minuty! Holení s Rowenta Forever Sharp zvládne každý. Zastřihovač je velmi lehký, vytvarován tak, aby padl přesně do ruky a samozřejmě je také omyvatelný vodou. Součástí balení jsou 3 nástavce pro délku vousů 1, 3 a 5 mm. Bez nástavce je délka zastřižení nastavena na 0,4 mm. 

Doporučená cena Forever Sharp Black (TN6000) je 1 299 Kč, doporučená cena Forever Sharp White (TN6010) je 999 Kč. 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články