Nábytkový program

Viala

Viala Program je momentálně vyprodán

Předsíňový program Viala představuje synonymum elegance, která může zdobit právě vaši předsíň. Jeho nadčasový a přírodní dekor si okamžitě oblíbíte. Program nabízí množství úložného prostoru, který přímo nabádá k odložení bot a kabátů. Kromě své praktičnosti vás předsíň ohromí i kvalitou použitého materiálu.  LTD , neboli lamino, je otěruvzdorný materiál, který se vyznačuje vysokou odolností a tvrdostí. Zároveň je odolný vůči krátkodobé vlhkosti, takže předsíň z tohoto materiálu...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Viala

Předsíňový program Viala představuje synonymum elegance, která může zdobit právě vaši předsíň. Jeho nadčasový a přírodní dekor si okamžitě oblíbíte. Program nabízí množství úložného prostoru, který přímo nabádá k odložení bot a kabátů.

Kromě své praktičnosti vás předsíň ohromí i kvalitou použitého materiálu. LTD, neboli lamino, je otěruvzdorný materiál, který se vyznačuje vysokou odolností a tvrdostí. Zároveň je odolný vůči krátkodobé vlhkosti, takže předsíň z tohoto materiálu určitě oceníte během upršených či zimních dní s množstvím sněhu.  Lamino vyniká nenáročnou údržbou. Je odolné a tak vám nábytek z něho vydrží dlouho.

Předsíňový program Viala bude pýchou vaší předsíně a vy se budete rádi nechávat rozmazlovat praktičností, kterou nabízí!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky