✨ FOR INTERIOR 2020 ✨ VSTUPENKA ZDARMA

Srdečně vás zveme na největší jarní nábytkářský veletrh FOR INTERIOR 2020.​ Mezinárodní veletrh se uskuteční ve dnech 26. až 29. 3. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Přehlídka nabídne kompletní průřez celým oborem bydlení díky souběhu dalších veletrhů. Seznámíte se tu novinkami, vyslechnete odborníky z řad architektů, setkáte se interiérovými designéry a také si prohlédnete a vyzkoušíte celou řadu výrobků určených pro bydlení.

 

Akční nabídka okay

V souvislosti s mimořádným opatřením vydaném 10. 3. 2020 Bezpečnostní radou státu se odkládají všechny veletržní a jiné akce s předpokládanou účastí nad 100 osob, včetne veletrhu FOR INTERIOR, FOR HABITAT, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER. Veletrhy se tedy ruší a nekonají. Více info zde!

 

Vstupenka na FOR INTERIOR

FOR INTERIOR 2020

Mezinárodní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR už potřinácté představí odborníkům i laické veřejnosti přehledný průřez celým oborem. Návštěvníci se mohou seznámit s novinkami a nejnovějšími trendy renomovaných značek, ale i s méně známými firmami a jejich výrobky. Díky souběžně probíhajícím veletrhům DESIGN SHAKER, FOR GARDEN a FOR HABITAT bude možné plynule projít všemi fázemi tvorby bydlení. Navíc organizátoři letos chystají obsáhlou expozici. 

For Interior 2020 Praha

Celá Hala 1 bude patřit zahradám, Hala 4 stavbám a rovnou dvě haly nábytku (Hala 2 a Hala 5). V nich návštěvníci najdou trendy z oblasti sedacích souprav, kuchyní, postelí, osvětlení, kancelářského nebo třeba obývacího nábytku. Vybudovaná bude také speciální, interaktivní expozice ve Vstupní hale II, kde budou představeny vychytávky do celého bytu formou kójí s nábytkem a barevnou inspirací. Exkluzivní prostředí veletrhu doladí hala výběrového designu (Hala 3).

Nové trendy i rady profesionálů

Oborové členění veletrhu se dotýká vybavení interiéru všech obytných prostorů, obývacích pokojů, ložnic, kuchyňských linek či jídelen a jejich příslušenství. Souběh veletrhů umožní prezentaci téměř 600 vystavovatelů, na jednom místě se tak návštěvníci budou moci seznámit s celou řadou výrobků, realizovanými projekty tvůrců bytových doplňků, vyzkoušet pohodlí nábytku, ale také si doslova sáhnout na konkrétní materiály. Inspiraci přinesou také výrobci zaměřující se na spánkové zóny nebo nábytek pro děti, ale třeba i na recyklaci a upcyklaci nábytku. 

Veltrh For Interior

Nábytek roku 2020

Tradičně budou v rámci veletrhu FOR INTERIOR vyhlášeny výsledky prestižní soutěže Nábytek roku.Cena je vyhlašovaná Asociací českých nábytkářů o nejlepší design a inovace nábytku v daném roce a účastní se jí výrobní firmy zaměřené na výrobu nábytku, které mají sídlo v České republice.Vyhlášení proběhne na tiskové konferenci AČN za účasti novinářů, v Hale 3 v DESIGN MEDIA CAFÉ. Výběr z nominovaných a vítězných produktů bude možno zhlédnout po celou dobu v rámci veletrhu DESIGN SHAKER v sekci DESIGN GALLERY. 

For Interior 2020

Interiérový design pod lupou

Výběrový veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER se těší stále větší oblibě návštěvníků a letos se uskuteční již podeváté. Opět přinese ty nejlepší a nejnovější trendy a vytvoří optimální prostředí pro osobní setkávání tvůrců, interiérových architektů, designerů, výrobců a příznivců designu. Příchozí mohou na letňanském výstavišti navštívit (od druhého dne konání veletrhu) také souběžnou akci, kterou je gastronomický veletrh FOR GASTRO & HOTEL.

FOR GARDEN

Na souběžném veletrhu FOR GARDEN zaplesá srdce každého milovníka zahradní kultury, domácího kutila i stavitele, najdou zde vše pro svoji zahradu. Prezentovat se budou novinky ze sortimentu pro budování teras, pergol a zahrad, stavební materiály, nářadí či zahradní a grilovací technika. Zajímavá bude také nabídka dětských hřišť a sportovišť, různých artiklů a komponentů pro komunální sféru, včetně údržbové techniky a zeleně. Již tradičně se představí i řada firem nabízejících zahradní nábytek a doplňky, bazény, sauny, ale i jímky na zadržování dešťové vody a další ekologické vychytávky. 

FOR HABITAT

Veletrh FOR HABITAT zase představí komplexní nabídku v oboru pevných interiérových prvků, stavby a rekonstrukcí. Prezentovat se bude více jak 50 významných firem. Návštěvníky tu čeká i přehlídka současných developerských projektů. V Hale 4 budou k vidění projekty pro bydlení společností jako YIT, PSN, TRIGEMA, NATLAND nebo REAL ESTATE. Jarní veletrhy budou podpořeny odborným doprovodným programem, připraveno je mnoho přednášek, praktických workshopů, prohlídek a rozhovorů s odborníky. Nebude chybět ani široká nabídka služeb a poradenství profesionálů.

Celý souběh veletrhů FOR INTERIOR, DESIGN SHAKER, FOR GARDEN a FOR HABITAT lze navštívit v rámci jedné vstupenky. Více informací o akci naleznete na www.forinterior.cz, www.designshaker.cz, www.forgarden.cz www.forhabitat.cz.

 

Termíny konání veletrhu FOR INTERIOR 2020:

čvrtek až neděle

26. 03. 2019    10.00 – 18.00
​27. 
03. 2019    10.00 – 18.00
28. 
03. 2019    10.00 – 18.00
29. 
03. 2019    10.00 – 17.00

 

Místo konání veletrhu FOR INTERIOR, FOR GARDEN, FOR HABITAT a DESIGN SHAKER 2020

Výstaviště PVA EXPO PRAHA, Letňany
Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany

GPS: 50°741.662"N, 14°3051.679"E

 

VSTUPENKY ZDARMA NA FOR INTERIOR 2020 S OKAY.cz


Věříme, že byl pro vás článek užitečný. Prohlédněte si i další novinky nebo redakční články o nábytku. 

 

Akční ponuka moderního trendy nábytku OKAY

 

GCS210220

Líbí se vám tento článek?

Podobné články