V čem spočívá výhoda jídelního setu

Staré rčení říká, že jídlo chutná tak jak vypadá. My k tomu dodáváme, že jídlo chutná tak, jak pohodlě se u něj sedí. Z toho důvodu byste při zařizování kuchyně a jídelny neměli věnovat pozornost pouze kuchyňské lince, ale podcenit byste neměli ani výběr jídelního stolu a židlí.

"Výhoda jídelního setu spočívá v tom, že židle i stůl mají jednotný design a většinou se jedná i o levnější řešení."

Profesor OKAY

I jídelna může být podle posledních trendů

Chcete doma jíst jako ve stylové moderní restauraci? Vyberte si z naší nabídky moderní jídelní sety, které vaši jídelnu promění k nepoznání. Jídelna nemusí být nutně vybavena pouze stolem a jednoduchými židlemi. Nebojte se popustit uzdu svojí vlastní fantazii. Můžete libovolně kombinovat materiály a barvy. Zkrátka i s jídelnou si lze krásně vyhrát. Osvědčená kombinace moderní eko-kůže a kovu a stolu z buku či masivního dřeva dokáže skutečné zázraky, však se nebojte a ověřte si to sami!

Hostíte často velké množství lidí? Zvažte rozkládácí stůl

Potřebujete každý víkend velký stůl, protože k vám na oběd jezdí celá rodina? V tom případě byste měli zvážit možnost rozložitelného jídelního stolu. Složený stůl vám nebude přes týden zbytečně zabírat místo v jídelně a i přes jeho menší plochu se u něj pohodlně najíte. V případě početných návštěv a větších oslav a hodů můžete stůl rozložit tak, aby se k němu vešlo všechno vaše početné příbuzenstvo. Nezapomeňte ale, že k velké hostině je potřeba i dostatečné množství pohodlných židlí.

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat? Neváhejte a kontaktujte Profesora OKAY!

Líbí se vám tento článek?

Podobné články