TrueCam TrueCam A7s POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ Kamera do auta TrueCam A7s POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ 3299

Kamera do auta

TrueCam A7s POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Prodej ukončen

Použité, neopotřebované zboží

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.


TrueCam A6 - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu) POUŽITÉ TrueCam A6 - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu) POUŽITÉ

3 055 Kč bez DPH 2 525 

TrueCam A5S TrueCam A5S

3 190 Kč bez DPH 2 636 

TrueCam A6 - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu) TrueCam A6 - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)

3 590 Kč bez DPH 2 967 

TrueCam A7s TrueCam A7s

3 890 Kč bez DPH 3 215 

MIO MiVue 733 WIFI MIO MiVue 733 WIFI

2 990 Kč bez DPH 2 471 

CEL-TEC M6 Dual - autokamera ve zpětném zrcátku CEL-TEC M6 Dual - autokamera ve zpětném zrcátku

3 299 Kč bez DPH 2 726 

Autokamera NICEBOY C1 Autokamera NICEBOY C1

990 Kč bez DPH 818 Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

TrueCam A7S se pyšní profesionálním přístupem ke své práci. Jednoduchá manipulace vás nebude zdržovat ani v hektický den a během pár sekund černou skříňku umístíte do správné pozice. Široká paleta dostupných funkcí skvěle splní svůj účel při dokazování škodných událostí nebo naopak při snímání komických situací v silničním provozu. Největší důraz byl kladen na kvalitní podání záznamu, kdy i v těch nejhorších podmínkách kamera zajistí precizní detaily. Díky této specializaci snadno rozeznáte všechna písmenka SPZ či dokonce obličej řidiče.

Záznam ve vysokém rozlišení

Nezáleží na okolních podmínkách, ať je slunečno, zataženo či noc, záznam bude kvalitně zpracovaný s maximální ostrostíDokonale rozpoznáte i ty nejmenší detaily, které často bývají nejdůležitější. SPZ či obličej řidiče jasně identifikujete se super rozlišením UWHD 2560x1080 px. 

Noční režim

Kamera disponuje nejen skvělým rozlišením záběru, ale také je vybavena nejlepší optikou pro noční záznam s nejpřesnějším nastavením. Bez ohledu na světelné podmínky zajistíte ochranu vašeho miláčku před nezvanými hosty bez jakýchkoliv problémů. V noci se váš automobil stává nejzranitelnějším vůči zlodějům i vandalům.

Výměnné filtry objektivu (doplňkově) 

I přes maximální snahu nelze odladit veškeré neduhy nahrávání bez pomoci externích vychytávek. Mezi takové pomocníky se řadí dvojice výměnných filtrů pro redukci nežádoucích efektů. CPL filtr odstraňuje záblesky, čímž zbaví záznam světelných komplikací, ale přede vším vyruší efekt předního skla. UV filtr zlepšuje celkové barevné podání, ztmavuje oblohu a odstraňuje opar na vzdáleném obzoru. Filtry je nutno dokoupit samostatně.

Rychlá instalace

Používání kamery je efektivní a hlavně rychlé. Každodenní nasazování se stane pohodovou součástí ranního rituálu. Nejdůležitějším prvkem můžeme označit možnost stálého umístění držáku. Napájecí kabel vede přímo, do již umístěného držáku, čímž odpadá další starost s nabíjením. Na vás tedy čeká pouhé jednoduché nackvanutí kamery a máte hotovo.

LCD displej s českým menu

Velmi důležitou součástí systému zůstává LCD displej o velikosti 2,7". Hned několik využití se našlo pro vestavěnou obrazovku. Snadno a rychle zkontrolujete směr záběru, prohlédnete záznam či provedete nutná nastavení funkcí. Intuitivní prostředí menu hravě zvládnete, navíc se dočkáte kompletní české lokalizace pro plné pochopení zvolené funkce.

GPS modul

S tímto modulem dostanete podrobné informace o průběhu cesty, které můžete využít například pro kontrolu vaší ratolesti. Kromě zcela klasického záznamu trasy ve spolupráci s Google Maps, lze také měřit rychlost jízdy. Na výběr máte dvě možnosti, buď rychlost napevno zobrazíte již v záznamu, nebo necháte generovat GPS log se všemi informacemi. Pokud vám nevyhovuje ani jedno řešení, můžete tuto funkci prostě deaktivovat v nastavení.

Detekce rychlostních radarů

Speciální funkce kamery vás upozorní na místa, kde byste měli dbát zvýšeného vědomí. Databáze stacionárních rychlostních radarů, úsekových radarů, detektorů jízdy na červenou a dalších míst obsahuje více než 33 tisíc pozic ze všech koutů 36 zemí Evropy. Signalizace probíhá prostřednictvím hlasového upozornění a to nejen na blížící se úsek, ale také na případné překročení povolené rychlosti. Aktualizaci dat najdete vyvěšenou na stránkách výrobce TrueCam.  

Časová smyčka

Tato drobná vychytávka hraje hlavní roli v počtu možných záznamů. Časová smyčka umožní nepřetržité nahrávání. Jakmile dojde k zaplnění paměti, kamera vše zpracuje a začne přemazávat nejstarší záznam. Nemusíte neustálit myslet na možnost, že se uprostřed jízdy ukončí nahrávání. Záznamy, které chcete uchovat, můžete ochránit před tímto procesem pomocí následující funkce. 

Zamykání videí

Automatické přehrávání záznamu zatím nedokáže rozlišit, který z okamžiků videa je pro vás důležitý, s výjimkou těch fatálních - vedoucích k dopravní nehodě. Pokud chcete záznam z jakéhokoliv důvodu uchovat, přijde vám tato funkce velmi vhod. Během nahrávání či zpětné prohlídky lze použít tlačítko pro archivaci, čímž se video či fotografie uzamkne a nepřepíše se. Tento proces lze ručně zrušit s následným vymazáním. 

G-Senzor

Neboli snímač přetížení či gravitační senzor ve formě grafu zaznamenává směr jízdy ve třech prostorových osách a v případě nárazu přesně zachytí směr, odkud přišel kontakt. Uložené údaje můžete následně prohlédnout v GPS přehrávači. Díky tomuto senzoru se automatický spustí funkce Zamykání videa, která ochrání důležitý důkazní materiál před náhodným smazáním či automatickou smyčkou.

Detekce pohybu

Nebezpečí nečíhá pouze na silnicích, ale také na parkovištích či dokonce v garážích. Pro klid v duši můžete nechat kameru, aby se o tento problém postarala. Neustále a bedlivě bude sledovat okolí a v případě zachycení pohybu vše zaznamená. Objeví-li se v blízkosti zloděj, vandal či nemotorný parkujícího budete mít nezvratný důkaz o jeho vině.

 
   

Parametry

OBRAZOVKA
Vestavěný displejAno
DisplejLCD
Úhlopříčka displeje6,86 cm (2.7")
ÚLOŽNÁ MÉDIA
Podpora paměťových karetMicroSD (TransFlash)
Použitelná karta o maximální kapacitě32 GB
ZVUK
Audio recordingAno
STATICKÝ OBRAZ
Funkce fotografováníAno
Podporované formáty obrázkůJPG
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Počet portů USB 2.01
Počet HDMI portů1
PŘÍKON
Typ zdrojeAC, Baterie
Kapacita baterie400 mAh
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka103 mm
Hloubka51 mm
Výška40 mm
OBSAH BALENÍ
Dodávané kabelyHDMI,USB
DržákAno
TECHNICKÉ DETAILY
Počet kamer1
Rozlišení hlavního fotoaparátu2560 x 1080 px
Hlavní úhel záběru fotoaparátu130°
Čidlo hlavního fotoaparátuCMOS
Maximální snímkovací frekvence záznamu60 fps
G-shock čidloAno
GPSAno
Kompresní formáty videaH.264,MOV
Noční režimAno
Podpora jazykůČeština
Pohybový senzorAno
Automatické nahráváníAno
BarvaČerná

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku

TrueCam A6 - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu) POUŽITÉ TrueCam A6 - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu) POUŽITÉ

3 055 Kč bez DPH 2 525 

TrueCam A5S TrueCam A5S

3 190 Kč bez DPH 2 636 

TrueCam A6 - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu) TrueCam A6 - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)

3 590 Kč bez DPH 2 967 

TrueCam A7s TrueCam A7s

3 890 Kč bez DPH 3 215 

MIO MiVue 733 WIFI MIO MiVue 733 WIFI

2 990 Kč bez DPH 2 471 

CEL-TEC M6 Dual - autokamera ve zpětném zrcátku CEL-TEC M6 Dual - autokamera ve zpětném zrcátku

3 299 Kč bez DPH 2 726 

Autokamera NICEBOY C1 Autokamera NICEBOY C1

990 Kč bez DPH 818 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?