REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
Toshiba Toshiba HDD SSD Q Series PRO 256 GB, SATA  Toshiba HDD SSD Q Series PRO 256 GB, SATA 3299

Toshiba HDD SSD Q Series PRO 256 GB, SATA

Prodej ukončen

Kapacita 256 GB 554MB/512MB za sekundu Rozšíření pomocí rozpěrky

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: HDTS325EZSTA
Part.No.: HDTS325EZSTA

Pracujte rychleji nebo hrajte na plný výkon. S jednotku Toshiba SSD řady Q PRO o velikosti 256 GB to nebude již problém. Poskytuje mnohem rychlejší a spolehlivější výkon než klasické pevné disky. Pomocí rozpěrky je možné přeměnit 7 mm jednotku na 9,5 mm, takže můžete získat vhodnou velikost. Díky SSD Toshiba řady Q Pro si užijete mimořádně rychlé spouštění, rychlou odezvu aplikací a rychlejší načítání softwaru a dat. Jednotka se dodává s bezplatným softwarem, který umožní hladce přenést obsah starého zařízení do nového super rychlého úložného centra. Rychlost čtení/ zápisu je u jednotky Toshiba SSD řady Q Pro 554MB/512MB za sekundu

Nechete již pozorovat ikonu přesýpacích hodin na obrazovce svého počítače. Pomocí této jednotky může oživit váš pomalý počítač s tradičním pevným diskem, čehož bude dosaženo zkrácením doby spouštění operačního systému a zrychlením přenosu dat. Se svými pouhými 7 mm se vejde do většiny moderních portů SSD. V případě, že potřebujete použít 9,5mm slot, tak jde pomocí rozpěrky ji jednoduše rozšířit na požadovanou velikost.

Jednotka je přímo stvořená pro multitasking. Už nebude problém pracovat víc a rychleji. Jednotka zaručuje současné zvládání více úloh s mnohem menším zdržením než u tradičního pevného disku. S jednotkou si užijete rychlejší přístup k aplikacím, rychlejší spouštění operačního systému, procházení webu, zasílání e-mailů či prověřování antivirovým programem. Jednoduše jednotka nabízí ten nejlepší možný výkon pro každodenní aplikace. 

Chybějící pohyblivé části zaručují tichý provoz, takže vás při práci nebo zábavě nebude rušit žádné hlasité vrčení disku. Díky těmto chybějícím částím je umožněna menší náchylnost proti každodenním nárazům a otřesům, které poškozují uložená data na jednotce. Vaše data budou ve stálém bezpečí. Spotřeba mnohem méně energie umožní na jedno nabití pracovat nebo hrát po delší dobu.

Společnost Toshiba umožňuje zdarma stažení softwaru pro migraci, který přenese obsah starého zařízení do nového. Po zakoupení si stačí stáhnout software a váš přechod na nový pevný disk bude snadný a plynulý. 


Parametry

ÚLOŽNÁ MÉDIA
Velikost pevného disku2.5"
VÝKON
Kapacita disku SSD256 GB
Rozhraní pro disky SSDSerial ATA III
Rychlost čtení554 MB/s
Rychlost zápisu512 MB/s
Typ pamětiMLC
Litografie19 nm
Rychlost přenosu dat6 Gbit/s
Náhodné čtení (4 KB)90000 IOPS
Náhodný zápis (4 KB)35000 IOPS
Šifrování/zabezpečeníNe
Podpora technologie SMARTY
Podpora TRIMY
Wi-FiNe
DESIGN
InterníY
BarvaStříbrná
PROVOZNÍ PODMÍNKY
Provozní rozsah teplot (T-T)0 - 70 °C
PEVNÝ DISK
Kapacita pevného disku256 GB
Rozhraní pevného diskuSATA
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka6,985 cm
Hloubka10 cm
Výška7 mm
Hmotnost53g
ÚDAJE O BALENÍ
Stručný návodY
Typ baleníBox

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?