Nábytkový program

Torino

Torino Program je momentálně vyprodán

Program Torino  se vyznačuje neutrálním bílým dekorem v předních plochách v kombinaci tmavšího přírodního dekoru wenge na bočních stranách.  Disponuje rovnými liniemi, které definují minimalistický styl. Celek tak vytváří geometricky laděnou koncepci koupelnového nábytku.  Společně s ostatními prvky z tohoto programu působí  příjemně a nadčasově. Další výhodou jednotlivých kůsů je velkorysý úložný prostor , kam hravě schováte veškeré hygienické potřeby všech členů domácnosti.  Je vytvořen z materiálu  MDF . Jedná se o středně hustou...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Torino

Program Torino se vyznačuje neutrálním bílým dekorem v předních plochách v kombinaci tmavšího přírodního dekoru wenge na bočních stranách. Disponuje rovnými liniemi, které definují minimalistický styl. Celek tak vytváří geometricky laděnou koncepci koupelnového nábytku. Společně s ostatními prvky z tohoto programu působí příjemně a nadčasově.

Další výhodou jednotlivých kůsů je velkorysý úložný prostor, kam hravě schováte veškeré hygienické potřeby všech členů domácnosti.  Je vytvořen z materiálu MDF. Jedná se o středně hustou vláknitou desku, která se vyznačuje především svojí pevností. Pestrost materiálu je doplněna svrchní úpravou laděnou do lesklého provedení.

 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky