⭐ TOP5 ⭐ Nejprodávanější sušičky

Stejně jako v celém segmentu domácích spotřebičů, vstupují i do nabídky sušiček nejmodernější technologie. Odložený start, dětská pojistka či senzor vlhkosti jsou už téměř samozřejmostí a výrobci se snaží zákazníky získat i takovými funkcemi, jako je například vnitřní osvětlení nebo možnost nastavování sušičky přes mobilní aplikaci. Důraz je samozřejmě kladen na energetickou úspornost, což je zejména u sušiček velmi důležitý parametr.
 
 
Jaké jsou nejprodávanější sušičky?
  Výrobce Model Objem bubnu Náhled
1 AEG T8DBG68SC 8 kg
2 AEG T8DBE48SC 8 kg
3 AEG T8DBC49SC 9 kg
4 Samsung DV90N62632WZE 9 kg
5 Beko DPS7405GB5 7 kg

 

1. místo: Sušička AEG AbsoluteCare T8DBG68SC

Hned tři nejprodávanější sušičky našeho přehledu potvrzují vůdčí pozici společnosti AEG na trhu. Model T8DBG68SC, určený pro až 8 kg prádla, je obdařen technologií ProSense s pokročilými snímači vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie. Chlubí se energetickou třídou A+++ a hlučností pouze 65 dB. O jeho kvalitách svědčí i to, že získal 67 % v celkovém hodnocení testu sušiček uskutečněném spotřebitelským magazínem dTest.
 
Sušička prádla AEG

2. místo: Sušička AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Dalším zástupcem AEG v TOP 5 nejprodávanějších sušiček je model T8DBE48SC. I on je opatřen systémem AbsoluteCare, který nabízí programy přizpůsobené na míru všem druhům materiálů. Například program pro sušení outdoorových oděvů je pro voděodolné, prodyšné materiály ještě lepší než sušení na vzduchu. Sušička pojme až 8 kg prádla, disponuje dětskou pojistkou nebo možností odloženého startu, umožňuje také změnu orientace otevírání dveří.
 
Sušička prádla AEG

3. místo: Sušička AEG AbsoluteCare T8DBC49SC

A do třetice AEG a sušička se systémem AbsoluteCare, který je zárukou nízkých nákladů na provoz, vysoce efektivního sušení, extrémně nízké hlučnosti a nadstandardní šetrnosti k oblečení. Model T8DBC49SC patří mezi ty s větším objemem – pojme až 9 kg prádla. Jako další AEG sušičky, i tato zajišťuje díky vylepšenému toku vzduchu rychlejší a účinnější sušení než běžné sušičky s tepelným čerpadlem. Výhodou je senzorem upravovaný čas sušení, který může být na základě vyhodnocení vlhkosti prodloužen.
 
Sušička prádla AEG

4. místo: Sušička Samsung DV90N62632WZE

Čtvrtá nejprodávanější sušička prádla rozhodně neudělá své značce ostudu. Model Samsung DV90N62632WZE je připraven vysušit až 9 kg prádla a to v energetické třídě A+++. Systém OptimalDry využívá k dosažení těch nejlepších výsledků tři senzory. Detekuje vlhkost a upravuje čas sušení, chrání oblečení před poškozením a sám připomene, když je potřeba vyčistit tepelný výměník. Inteligentní rádce Q-rator vylepšuje výkon sušičky na základě toho, jak je používána.
Sušička prádla Samsung

5. místo: Sušička BEKO DPS 7405 G B5

Do pětice nejprodávanějších sušiček se dostala i BEKO DPS 7405 G B5 – model s nejmenší hloubkou. S rozměry 846 × 595 × 540 mm bude vyhledávaná všude tam, kde je třeba ušetřit každý centimetr. O prádlo se sušička stará prostřednictvím několika speciálních programů například pro šetrné sušení košil při nízké teplotě, nebo důsledné sušení silnější látky, a to zejména podél švů. Díky speciální struktuře bubnu AquaWave® se prádlo při sušení jemně pohybuje bubnem a zároveň se lépe usuší.
 
Sušička prádla Beko
 
 
 

LCH28082019

Líbí se vám tento článek?

Podobné články